Ми в майбутньому

Презентація  відеороботи  «Ми у майбутньому»

Під час  Грінченківської декади магістранти спеціальності «Журналістика»  представили власні думки щодо свого майбутнього в професії в цікавій формі відеотвору

Світ змінюється дуже швидко. Ми плануємо своє майбутнє, мріємо про щось, щось відкладаємо у довгий ящик і забуваємо, що майбутнє починається не з понеділка, а з кожної наступної хвилини. І щохвилинно ми маємо змогу розпочати рухатись в новому напрямку. Саме на цьому ми намагались зробити акцент у нашому зверненні. Бо багато вже було сказано про журналістику нашими попередниками. Але ті плани і мрії, що ми будуємо в університеті – розбиваються вщент, коли приходиш працювати. Бо реальність трошки інша.

Ми всі різні. Хтось має талант, хтось сильний характер, хтось добрі знайомства, а хтось гроші, вплив чи владу. І це всі дороги до однієї цілі. До цього треба бути готовим.

future

Проект магістрів спеціальності "Журналістика" 2015 рік. Майбутні журналісти у відео показали своє бачення якими мають бути ЗМІ та своє прагнення змінити країну на краще.

myv1

Проект магістрів спеціальності "Медіакомунікації" 2015 рік.  Студенти є представниками професії майбутнього, що поєднує в собі різні задачі.  А як вони бачать себе у цій сфері - вони показали у своєму відео.

myv2

Проект магістрів спеціальності "Медіакомунікації" за 2014 рік