Клуб випускників

club

 

Андрій Гевко

hevko 1

Андрій Гевко 

Закінчив магістратуру з журналістики у 2018 році.

 

Посилання:
https://youtu.be/gzEWCcfxz00
https://youtu.be/5pdNJKQcD5A
https://youtu.be/zsIlbEdlseE

 hevko 2

"Починав працювати в газеті Україна Молода позаштатним кореспондентом, далі пішли розслідування в інтернет-ресурсі, перші погрози як журналісту.

Згодом мене запросили в кримінальну хроніку до "Надзвичайних новин", а згодом 112 канал набирав команду на телерозслідування.

Але щойно отримав запрошення від Радіо.Свобода, я зрозумів, що радіо без обмежень для професійної діяльності - це моє. Працюю на Крим.Реалії, бо у кримчан наразі немає об'єктивного ЗМІ на півострові."

Вікторія Бубнюк

bubnyuk 1

Вікторія Бубнюк  

Закінчила бакалаврат з журналістики у 2017 році

Посилання:

1. Кохання на барикадах
2. Капелани на війні
3. Життя в Естонії
4. Естонські порядки
5. ID-картки (Естонські диво-картки)

 

"На третьому курсі університету я просто написала на пошту шеф-редактору програми “Ранок з Україною”. Написала щось типу “Добрий день. Мене звуть Вікторія, я студентка 3-го курсу спеціальності “журналістика”. Чи можливо у вас пройти практику?” На що отримала коротку і змістовну відповідь: “Приходь!” Без жодних деталей, коли, о котрій і куди. Наступного дня о 10-й ранку я вже була в офісі каналу. І тоді ж поїхала на першу зйомку з журналісткою, за якою мене закріпили. З часом на практиці нас назбиралося аж 12 людей. І приблизно через три місяці нам повідомили, що когось одного з нас візьмуть на роботу. Цим “щасливчиком” виявилася я. Не знаю, на які критерії зважали редактори, за що обрали мене. Але я завжди старалася зробити по максимуму і взяти від цієї практики все. Навіть не сподіваючись, що залишуся тут працювати. Яким же було моє щастя, коли я отримала роботу мрії. І от вже 2 роки я тут!"

bubnyuk 2

Вікторія Герасименко

herasymenko 1Вікторія Герасименко 

Закінчила магістратуру з медіа-комунікацій у 2017 році

Фахівець зі зв`язків з громадськістю та пресою Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

 

 

 

 

 

herasymenko 2"В Університеті Грінченка я знайшла друзів не лише серед студентів. Тому навчатись було вдвічі захопливіше. Кожен з викладачів вклав в мої руки ключ до різних професій: кореспондент, редактор, журналіст, режисер монтажу, сценарист, «піарщик», копірайтер, спічрайтер і т.д. 6 років в середовищі постійного навчання кардинально змінили мене. В результаті ланцюжку передачі інформації мене порекомендувати на посаду фахівця зі зв`язків з громадськістю у одному з департаментів КМДА. Куди я й влаштувалась. Дуже-дуже вдячна за віру в мене моїх викладачів - вони були впевнені в моїх силах більше ніж я сама! З виходом в декрет я продовжила працювати з текстами, не відриваючись від материнства. За участі прекрасного викладача Університету Грінченка, Георгія Васильовича Кобенька (на жаль, покійного), моя улюблена тема на сьогодні - екологія. Я щиро люблю і поважаю Інститут Журналістики за людей, які там працювали і працюють, і за той шлях, який вони відкрили для мене.

 

herasymenko 3Серед проектів, які я вела: інформаційний супровід міських заходів "Марш Миру","День пам"яті та примирення", масштабний концерт у Палаці спорту до Дня захисника України, відкриття сучасного Центру реабілітації дітей з інвалідністю, прийом іноземних гостів, створення відеороликів, участь в міських конференціях та комісіях Міської ради з охорони здоров"я та захисту населення, робочої групи "Київ без бар'єрів" тощо. Копірайтинг: співпраця з компаніями SolarGaps, ЄвроХауз, D.Fleur, Yves Rocher."

Денис Титенок

titenok 1

Денис Титенок 

Закінчив бакалаврат у 2016 році, магістратуру - 2018 р. 

 

Працює в Міністерстві молоді та спорту України начальником збірних команд України з водного поло. Робота пов'язана з організацією змагань (внутрішніх та міжнародних) на території України, а також забезпеченням участі національних збірних команд України у міжнародних змаганнях за кордоном.

Інна Мельник

 

melnik 1Інна Мельник 

 

 

 

 

 

 

 

 

melnik 2

 

 

Десь на другому курсі “журфаку”мені  набридло сидіти за партою. Вирішила: пора “в поля”. З газетами якось не склалося. Ще в десятому класі, коли підпрацьовувала у місцевому виданні. Хоча, то були мої перші гроші, зароблені в журналістиці. З радіо — досвіду не було:  може все ще попереду. А з “теликом”, як виявилося, любов з першого погляду. Почала працювати. Спершу, на обласному телебаченні у Хмельницькому. Потім — на місцевому Громадському. Паралельно стажувалася на різних телеканалах, відвідувала тренінги та медіа-школи. І ось три роки тому я знайшла своє — Суспільне. Тут вдалося попрацювати й відпочити — на фестивалях, у кіно та театрі. Померзнути на мітингах, почекати у судах, прогулятися скандальними забудовами. А ще — попрацювати у прямому ефірі ведучою.

                       melnik 3

І потім знову захотілося... в поля. І я знову у вирі подій: на телеканалі «Україна». Єдиний висновок: у професії працювати потрібно цілодобово, удосконалюватись — без перестанку. А ще, завжди думати про глядача, слухача, читача. Чи не лукавиш ти? Чи дістався суті? Чи не перебільшуєш? Які наслідки твоїх слів? Чи достатньо зусиль ти доклав, щоб твоя робота була якісною? І найголовніше - яка користь від твого матеріалу?

Маргарита Живага

  

Zhyvago 1

Маргарита Живага 

Закінчила магістратуру з журналістики у 2016

Наразі  працюю в Національному антикорупційному бюро України(НАБУ) на посаді заступника начальника Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ(прес-служба) Управління зовнішніх комунікацій (11/2017 р. - теперішній час). НАБУ є новоствореним правоохоронним органом в Україні, створенимпісля Революції Гідності з метою очищення влади від корупції. Це першеправоохоронне відомство в Україні, створене з нуля. 

 

 

Zhyvago 4На мій погляд, важливою складовою діяльністю НАБУ є прозорість діяльності та підзвітність. Саме тому ми щодня налагоджуємо діалог з громадськістю та ЗМІ з метою інформування про діяльність.

Серед моїх основних обов’язків – щоденна комунікація з іноземними та українськими ЗМІ, обробка запитів на інформацію та запитів щодо доступу до публічної інформації, написання інформаційних матеріалів, в тому числі іноземною мовою (англійська), організація висвітлення у засобах масової інформації про діяльність Національного бюро, організація та проведення прес-конференцій, брифінгів, інтерв’ю, а також заходів для ЗМІ за участю керівництва Національного бюро, підтримка в актуальному стані бази контактів ЗМІ.

До цього працювала журналістом Українського інформаційного агентства «Українські Національні Новини» (11/2015 - 10/2016). Серед основних обов’язків на посаді були зокрема:

написання новинних доповідей, прес-релізів;

відео-стрімінг;

висвітлення діяльності Президента, МЗС, НАТО, Парламенту ЄС, ЗбройнихСил України, ОБСЄ.

У травні 2018 році завершила антикорупційний курс та здобула диплом у Наньянгському технологічному університеті в м. Сінгапур за програмою «Антикорупційна практична програма для державних службовців» 

Zhyvago 2

Міла Китаєва

  

kitaeva 1Міла Китаєва

Закінчила бакалаврат з журналістики у 2017 році 

Ведуча програми "Прогулянки містом" на телеканалі "Київ"

Посилання на проекти:

 

"Прогулянки містом"

"Прості слова"

"День у мегаполісі"

"СловОпис"

"Комунікабель"

"Живе місто" 

kitaeva 3Жага до майбутньої професії прокинулася ще в дитинстві. Щоправда, я тоді цього не усвідомлювала. Коли мені було вісім років, мене запросили вести рубрику у дитячій програмі на маріупольському телебаченні. Там я працювала три роки, навіть мала досвід виходу в прямі ефіри. В школі любила писати твори і вірші. Мабуть, саме тому і вирішила вступати на журналістику. 2013 року вступила на спеціальність "журналістика" до Київського університету ім. Бориса Грінченка. На другому курсі потрапила до НВМ тележурналістики "Астудія" і остаточно зрозуміла, що робота в кадрі - це Моє з великої літери, а увесь процес створення телевізійного продукту надзвичайно мене захоплює. В Астудії я могла бути і ведучою, і сценаристом, і редактором, і оператором, і монтажером. Я долучилася до створення інтерактивної абетки "СловОпис", була ведучою і сценаристом першого сезону прямоефірної програми "Комунікабель". А підсумком навчання стала дипломна робота - проект віртуальних екскурсій Києвом "Живе місто", який у 2017 році став переможцем конкурсу громадських ініціатив "Громадський бюджет". 

kitaeva 2

 

В лютому 2018 року я стала журналістом прямоефірної програми "День у мегаполісі" на телеканалі "Київ". Там вперше отримала досвід прямих включень з місця події. Вже за місяць почала вести авторську щотижневу рубрику "Прості слова", де за допомогою малюнків допомагаю запам'ятати правильне вживання слів української мови. Була ведучою під час святкових ефірів і марафонів телеканалу. У жовтні 2018 року стала ведучою щотижневої програми "Прогулянки містом" на телеканалі "Київ". Продовжую працювати над створенням сюжетів і рубрики для програми "День у мегаполісі" і відеоблогів для студентського проекту "Живе місто".

Олександр Лисенко

   

lysenko 2Олександр Лисенко

Закінчив магістратуру з журналістики у 2018 році 

 

 

 

 

 

lysenko 1Початком моєї кар'єри можна вважати мого головного супутника по життю: безсоння. На 3 курсі, близько четвертої ночі за черговою чашкою чаю без конкретної мети сидів у мережі та гортав стрічку новин. Там побачив, що місцева студія StarLadder (що є однією з найбільших на пострадянському просторі) оголосила про початок "Школи кіберспортивного коментатора". Так як це мало пряме відношення до мого навчання і мені цікава тема кіберспорту, я вирішив спробувати. Увесь наступний місяць я проходив через 3 етапи відбору кожного разу абсолютно щиро вважаючи, що далі не пройду (кожного разу я був геть незадоволений власним резульатом). Проте через деякий час мені написали та запропонували попрацювати вже у їх студій в цей же вечір поряд із професійним коментатором. Через стільки років нарешті можу собі дозволити зізнатися, що в цей день я втік з останньої пари, адже не хотів втрачати подібну можливість. На мене надягли чийсь піджак та розповіли як я буду працювати. Виявилось, що моїми результатами усі були задоволені та я продовжував працювати вже на умовах стажування. Буквально за пів року мені вже випала нагода працювати вживу на спортивний стадіон "Мінськ Арена", трохи згодом до моїх особистих досягнень було додано Палац "Україна", НСК "Олімпійський" та інші майданчики. З того часу і понині я є одним з постійних коментаторів студії StarLadder та працюю на усіх турнірах, які вона освітлює.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випускник

Бакалаврат 2016

Магістратура 2018

Працює в Міністерстві молоді та спорту України начальником збірних команд України з водного поло. Робота пов*язана з організацією змагань (внутрішніх та міжнародних) на території України, а також забезпеченням участі національних збірних команд України у міжнародних змаганнях за кордоном.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter