Нові в медіа

 

new in media

Шановні вчителі, керівники гуртків і творчих студій!

 

 

Кафедра журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка оголошує конкурс журналістської творчості для старшокласників «НОВІ В МЕДІА». До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, які є авторами оригінальних творів (нарисів, есе, екранних замальовок, виступів у кадрі, фоторепортажів). Мова конкурсу – українська. Деталі в інформаційному листі.

 

Дата подання матеріалів - до 25 березня 2020 р.

Церемонія нагородження - 4 квітня 2020 р.

 

pdf-icon ЗАВАНТАЖИТИ  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


 

 

13 квітня в Університеті Грінченка відбулась Церемонія нагородження учасників та переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості для старшокласників "Нові в медіа".Цього року журі оцінювало понад 70 конкурсних робіт в номінаціях "Журналістський текст" та "Журналістський відеотвір", які надійшшли від старшокласників з Київської, Львівської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

 

ng9

 

 

Всього було визначено пять переможців, які вперше в історії конкурсу отримали знижки на навчання на спеціальності "Журналістика" в Київському університеті імені Бориса Грінченка. 


Спецпризи від Світлани Привалової у номінації "Humens&Heroes у медіадискурсі" отримали тексти Валерії Єфремової та Вікторії Заблоцької. Спеціальні нагороди студентського журі одержали за свої відеотвори Григорій Іванов, Володимир Лубенець, Тетяна Будко, Анастасія Гасинець та Аліна Кириленко.

 

ng1

 

 

ng8

 

ng4

 

ng7

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter