Нові в медіа

new in media

13 квітня в Університеті Грінченка відбулась Церемонія нагородження учасників та переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу журналістської творчості для старшокласників "Нові в медіа".Цього року журі оцінювало понад 70 конкурсних робіт в номінаціях "Журналістський текст" та "Журналістський відеотвір", які надійшшли від старшокласників з Київської, Львівської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

ng9

Всього було визначено пять переможців, які вперше в історії конкурсу отримали знижки на навчання на спеціальності "Журналістика" в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Спецпризи від Світлани Привалової у номінації "Humens&Heroes у медіадискурсі" отримали тексти Валерії Єфремової та Вікторії Заблоцької. Спеціальні нагороди студентського журі одержали за свої відеотвори Григорій Іванов, Володимир Лубенець, Тетяна Будко, Анастасія Гасинець та Аліна Кириленко.

ng1

ng8