ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у роботінауково-практичного семінару „Основні напрями науково-інформаційної діяльності бібліотек (бібліографічної, реферативної, аналітичної) в умовах євроінтеграційних та глобалізаційних процесів: теорія й практика” (у рамках Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 15 травня 2018 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України за адресою: м. Київ, вул. М. Берлинського, 9.
Детальніше тут =>

Відкриті лекції

викладачів кафедри бібліотекознавства та інформології

Ісаєнко Олександр Олександрович, кандидат історичних наук, доцент кафедри бібліотекознавства та інформології