V Студентська інтернет-конференція «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна»

Традиційно, кафедра бібліотекознавства та інформологїї Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка є співорганізатором міжнародної Студентської інтернет-конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна». Студенти та молоді науковці Львівського національного університету імені Івана Франка, Вроцлавського університету, Харківської державної академії культури та Київського університету імені Бориса Грінченка представлять свої наукові роботи та дадуть відповіді на питання, які будуть стосуватися їх робіт.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до V Студентської інтернет- конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна», яка відбудеться 15 травня 2019 року об 11:00 в приміщенні Бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка.

КРУГЛИЙ СТІЛ

ПРИСВЯЧЕНИЙ 15-РІЧЧЮ НАУКОВОГО ЖУРНАЛУ

«БІБЛІОТЕКОЗНАВСТВО. ДОКУМЕНТОЗНАВСТВО. ІНФОРМОЛОГІЯ»
«15 РОКІВ НА ДИСКУСІЙНОМУ МАЙДАНЧИКУ
З СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ, ІНФОРМАЦІЙНОЇ,
БІБЛІОТЕЧНОЇ ТА АРХІВНОЇ СПРАВИ»

м. Київ, 24 КВІТНЯ 2019 р.

Загальна інформація

Місце проведення: конференц-зала Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 15.

До участі в роботі Круглого столу запрошуються фахівці провідних бібліотек і закладів вищої освіти у сфері інформаційної діяльності, бібліотекознавства, документознавства та суміжних галузей знань, студенти, аспіранти, молоді вчені та всі зацікавлені особи.
Мова круглого столу: українська.

Тематика Круглого столу охоплює такі проблеми:
1. Роль і місце журналу «Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія» в системі професійних комунікацій.
2. Бібліотекознавство: теорія, історія, практика.
3. Актуальні проблеми документознавства та архівознавства на сторінках часопису.
4. Підготовка фахівців з інформаційної, бібліотечної і архівної справи.
5. Перспективи наукового журналу в умовах інтеграції до світового інформаційного простору.

Доповіді на Круглому столі будуть опубліковані у черговому номері журналу «Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія».

Довідки. Контакти

• Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, вул. Лаврська, 9, корп. 11, ауд. 202, м. Київ, 01015
  • Телефони: (067) 264-43-35 Добровольська Вікторія Василівна,