anons dekada

6 грудня 2018 року, у рамках Грінченківської декади, буде проведено майстер-клас «Дослідження, присвячені науковій, літературній та видавничій діяльності Бориса Грінченка».

Запрошений гість: Матвійчук О.Є., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри історичної та громадянської освіти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка
Тема виступу: Бібліографічні покажчики про Бориса Грінченка як засіб популяризації його діяльності (Висвітлено  бібліографічну діяльність Бориса Грінченка, а також проаналізовано бібліографічні покажчики про нього, підготовлені фахівцями з різних бібліотек України)

Модератор заходу: Макарова М. В. кандидат культурології, доцент кафедри бібліотекознавства та інформології

Місце проведення: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка 13-б, ауд. 111