Анонси

Кафедра бібліотекознавства та інформології оголошує старт щорічного конкурсу для школярів та студентів.

Мета конкурсу – популяризація бібліотеки та книги серед молоді.

Умови конкурсу:

• Учасник (и) конкурсу має записати коротке відео (тривалістю до 3-х хвилин) або зробити одну чи серію фотографій, за темою: «Бібліотека в моїх очах» та розмістити його на своїй сторінці у соціальній мережі чи YouTube-каналі.
  • Використовуйте хештеги: #бібліотечнасправа #limegotoread #limegrinchenko #libraryinmyeyes #kubg
  • Заповненити анкету, в якій окрім даних про себе вказати посилання на розміщення Вашого допису в Інтернеті. Важливо щоб дана веб-сторінка була у відкритому доступі для перегляду. Якщо з певних причин Ви не хочете публікувати своє фото/відео в мережі, то потрібно прикріпити його у листі разом з анкетою учасника.
  • Участь у конкурсі можуть брати учні 5-11 класів та студенти коледжів та ВНЗ
  • Прийом робіт триває до 20 березня 2019 року

Фінал конкурсу та церемонія нагородження відбудеться 23 березня 2019 року!

P.S. Від учасника не вимагається нічого окрім гарного настрою та креативу :)

Контакти організаторів конкурсу: Інститут журністики, кафедра бібліотекознавства та інформогії,  (044) 485-20-94  вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 112
Відповідальна особа : Поліщук Тетяна Ігорівна, тел.0968831598, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.