Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Архів Відкрита гостьова лекція лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Костенко Леоніда Йосиповича

icon info

13 квітня 2017 р. о 15:20  кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики запрошує студентів бакалаврату та магістратури на відкриту гостьову лекцію лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач відділу бібліометрії та наукометрії Служби інформаційно-аналітичного забезпечення Національної бібліотеки України імені В. І.  Вернадського Костенко Леоніда Йосиповича – «Київський університет імені Бориса Грінченка у вимірах наукометрії та бібліометрії», яка відбудеться в межах курсу «Наукометрія» для студентів-магістрів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Аудиторія за розкладом.

Цього ж дня о 13-40 для студентів та викладачів Університету відбудеться майстер-клас «Наукове декларування: профіль науковця в Google Академії», який проведуть Копанєва Вікторія Олександрівна, директор Наукової бібліотеки Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат історичних наук та Костенко Леонід Йосипович, завідувач відділу бібліометрії та наукометрії Служби інформаційно-аналітичного забезпечення Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, старший науковий співробітник, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Деталі за посиланням.

Запрошуємо познайомитися з Л. Й. Костенком та поставити запитання!