Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Архів ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВИДАВНИЧОГО БІЗНЕСУ НА МЕДІЙНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ"

icon info

24 травня 2017 р. кафедра організації видавничої справи, поліграфії та книгорозповсюдження НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" проводить ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Проблеми та перспективи розвитку видавничого бізнесу на медійному ринку України".

Тези та заявки вони приймають до 23 травня, форма участі: очна, дистанційна.

Для науковців, практичних працівників, викладачів, аспірантів, здобувачів та студентів участь у конференції – БЕЗКОШТОВНА.

По завершенню конференції всім учасникам буде надіслано ЕЛЕКТРОННУ версію збірнику тез доповідей.

Долучайтеся!

Інформаційний лист конференції