Події кафедри бібліотекознавства та інформології

Традиційне засідання наукового гуртка «Бібліотека і архів у системі соціальних комунікацій»

 

19 жовтня 2018 р. відбулося чергове засідання наукового гуртка «Бібліотека і архів у системі соціальних комунікацій», на якому бути присутні студенти 2-3 курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 4 курс спеціальності 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія». Учасники засідання ознайомилися з напрямами роботи наукового гуртка, активна діяльність якого розпочалася з 2016 року.

Детальніше:

Виїзні практичні заняття студентів-першокурсників в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича

IBAS BIBL 01

10 жовтня 2018 року у студентів 1 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відбулися виїзні практичні заняття на базі партнерів Інституту журналістики Університету Грінченка – Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Зустріч із завідувачем науково-методичним відділом бібліотеки – Н.В. Якуніною сприяла опануванню студентами групи ІБАб-1-18 темою «Управління бібліотечною справою України» з дисципліни «Бібліотекознавство та історія бібліотечної справи» (викладач – завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології О.В. Воскобойнікова-Гузєва). 

Детальніше:

Студенти-грінченківці в Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича

ibas 02

01 жовтня 2018 р. студенти 3 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в межах дисципліни «Автоматизація бібліотечно-бібліографічних процесів», викладач – доцент О. О. Ісаєнко, відвідали Наукову бібліотеку імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальніше:

До Всеукраїнського дня бібліотек! IVВсеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті»

konferencia ibas 09

28 вересня 2018 р. у стінах Університету Грінченка відбулась ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті», організована кафедрою бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією.

Детальніше:

Студенти на презентації «Видавництва Старого Лева» в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого

podii iba 01

13 вересня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали Національну бібліотеку імені Ярослава Мудрого, де було проведено презентацію «Видавництва Старого Лева». Презентацію провела менеджер зі зв’язків з громадськістю «Видавництва Старого Лева» Саломе Енгибарян.

Детальніше:

Гостьова лекція для першокурсників

 

imgonline-com-ua-Compressed-mAIeUdwxnfВ Інституті журналістики Університету Грінченка для студентів I курсу спеціальності Інформаційна, бібліотечна та архівна справа було проведено  гостьову лекцію.

Детальніше:

Посвята у студенти-грінченківці 2018

 

posvyata 2018 01Вже традиційно перед початком нового навчального року, а саме 31 серпня в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено посвяту у студенти. У концертній залі навчального корпусу по вул. Тимошенка, 13-Б зібралися першокурсники, викладачі, Вчена рада Університету на чолі з ректором Віктором Олександровичем Огнев’юком, почесні гості, батьки. 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter