Події кафедри бібліотекознавства та інформології

ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ 2019

 

photo54610184301876129176 червня своє професійне свято відзначають журналісти України. В Інституті журналістики Університету Грінченка пройшла ІІ Церемонія нагородження премії «Grinchenko journalist 2019». Кафедра бібліотекознавства та інформології не лише долучилася до святкування, а й була представлена у багатьох номінаціях.

Детальніше:

Вітаємо з нагородою переможців!

 

Під час засідання Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, що відбулося 30 травня 2019 року, грамотами було нагороджено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Інформаційної, бібліотечної та архівної справи» та їх наукових керівників.

Нагороди вручив ректор Університету Грінченка – Віктор Олександрович Огнев’юк. За І місце було нагороджено Анастасію Боярин, студентку IV курсу, науковий керівник, старший викладач – Тетяна Ігорівна Поліщук. За ІІІ місце нагороду отримали студентки IV курсу Олеся Терлецька і Мирослава Щиглинська та їх науковий керівник, завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий cпівробітник – Олена Вікторівна Воскобойнікова-Гузєва.

01  04

 

Книжковий Арсенал 2019

723 травня студенти і викладачі кафедри бібліотекознавства та інформології відвідали щорічний міжнародний книжковий ярмарок у Києві.

Детальніше:

«Шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім'ї вольній, новій»

0623 травня 2019 р. в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за участі Національної спілки письменників України та викладачів кафедри бібліотекознавства та інформології було проведено круглий стіл «Шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім'ї вольній, новій».

Детальніше:

«Симон Петлюра – державний, політичний, військовий діяч, публіцист і журналіст»

01

Шукайте правди в своїй громаді.

Симон Петлюра.

 

21 травня 2019 року відбувся круглий стіл присвячений 140-річчю від Дня народження голови Директорії УНР Симона Петлюри та 100-річчю відродження української державності.

Детальніше:

Зустріч зі студентами Університетського коледжу в межах профорієнтаційної роботи

01

17 травня 2019 року в Інституті журналістики відбувся профорієнтаційний захід кафедри бібліотекознавства та інформології зі студентами університетського коледжу спеціальності «Діловодство». Метою цієї зустрічі було заохочення студентів  до продовження навчання за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в Київському Університеті імені Бориса Грінченка.

Детальніше:

Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі 2019

01

16 травня 2019 р. в стінах Київського національного університету культури і мистецтв відбулась Друга міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», в якій взяли участь і представники Університету Грінченка – завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Воскобойнікова-Гузєва О. В. та старший викладач кафедри Поліщук Т. І. 

 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter