Події кафедри бібліотекознавства та інформології

Відкрита лекція з дисципліни «Державне управління»

 

0101

22 квітня 2019 р. відбулася відкрита лекція для студентів ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» доцента кафедри бібліотекознавства та інформології Н. М. Терещенко. Тема лекції «Просторовий аспект державного управління» привернула увагу не лише студентів, а й викладачів кафедри.

Детальніше:

Виїзні заняття продовжуються!

 

0119 квітня 2019 р. для студентів першого курсу гр. ІБАб-1-18-4.0д спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» були організовані виїзні заняття з дисципліни «Аналітико-синтетичне опрацювання і каталогізація документів» (викладач – доцент кафедри бібліотекознавства та інформології Сошинська В. Є.) на базі Науково-технічної бібліотеки ім. проф.Денисенка Г. І. Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Детальніше:

Виїзні заняття у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернацького

0916 квітня студенти І курсу групи ІБАб-1-18-4.0д відвідали Національну бібліотеку України імені В. І. Вернадського. Зустріч була привітною та пізнавальною, зокрема, Бублик Оксана (молодший науковий співробітник відділу теорії та методології бібліотечної справи Інституту бібліотекознавства) розповіла про історію бібліотеки, та види каталогів.

Детальніше:

Відкрита лекція з дисципліни «Інтелектуальна свобода та доступ до інформації»

 

0412 квітня відбулося відкрите зі студентами ІV курсу старшого викладача кафедри бібліотекознавства та інформології Поліщук Т.І. Лекція – круглий стіл на тему «Медіапросьюмеризм як складова інформаційного суспільства: взаємодія сучасного споживача із засобами масової комунікації» привернула увагу не лише спікерів та викладачів кафедри, а й студентів ІІІ та V курсів.

Детальніше:

ХVII Міжнародна конференція «Соціологія у (пост)сучасності»

04

14-15 березня 2019 р. група студентів – представників Наукового товариства Інституту журналістики Університету Грінченка відвідали Харківський університет імені В. Каразіна. Одним із членів групи була студентка ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Валерія Сябрук. Метою поїздки була участь у ХVII Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «Соціологія у (пост)сучасності».

Детальніше:

Вітаємо переможців!

 

2

Підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2018/2019 н.р. було підбито на базі Одеського національного
політехнічного університету 27 березня 2019 року.

Детальніше:

І Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «Lime. Go to read!»

0223 березня 2019 року в Бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся фінал І Всеукраїнського конкурсу фото та відео робіт «Library in my eyes. Go to read!». Ініціатором конкурсу виступили студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на чолі зі старшим викладачем кафедри Поліщук Т.І., а учасниками могли стати як школярі так і студенти з усієї України.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter