Події кафедри бібліотекознавства та інформології

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції»

26 травня в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка проведено виїзну секцію ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції». Секція проходила під назвою «Бібліотечно-інформаційна діяльність в умовах євроінтеграції».

Детальніше:

З нагоди Дня науки в Україні на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося вручення грамот

2-imgЗ нагоди Дня науки в Україні 25 травня 2017 року  на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося вручення грамот.

Детальніше:

Зустріч з бібліотекарями Грузії

  18 15 17 118 травня 2017 р. доценти кафедри бібліотекознавства та інформології Л. С. Прокопенко і В. Є. Сошинська та студентки 2 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» Олеся Терлецька і Мирослава Щиглинська взяли участь у семінарі «Розвиток сучасних бібліотек: від класичної бібліотеки до бібліотеки майбутнього», організованому Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut.

Детальніше:

VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки»

img-417-18 травня 2017 р. у Львові розпочала роботу VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки». Національний університет «Львівська політехніка» приймає багатьох гостей з університетів України та Польщі.

Детальніше:

Студенти і викладачі відвідали наукові читання на пошану видатного книгознавця і бібліографа – Степана Йосиповича Петрова

625 квітня 2017 р. в Інституті книгознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відбулись наукові читання до 100-річчя Степана Йосиповича Петрова – бібліографа, книгознавця, педагога, колишнього завідувача відділу рідкісної і цінної книги Державної публічної бібліотеки УРСР.

Детальніше:

III Науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи»

20170425 13125625 квітня 2017 р. студенти I-IV курсів кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка взяли участь в III Науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи», яка відбулася в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Детальніше:

Конференція «Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ»

520 квітня 2017 року викладачі кафедри бібліотекознавства та інформології  (завідувач кафедри докт. наук із соціальних комунікацій, ст. наук. с. О. В. Воскобойнікова-Гузєва та канд. іст. наук, доцент Л. С. Прокопенко) взяли участь у роботі конференції «Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ», яка пройшла у Науково-технічній бібліотеці імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету імені Ігоря Сікорського «Київський політехнічний інститут».

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter