Події кафедри бібліотекознавства та інформології

V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БІБЛІОТЕКА І КНИГА У ЦИФРОВОМУ МЕДІАСВІТІ»

 

DSC0130427 вересня 2019 р. кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка провела V Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті».

Детальніше:

Виїзні заняття на базі бібліотеки Національної музичної академії імені П.І. Чайковського

IMG 20190919 10463119 вересня 2019 року студенти-першокурсники кафедри бібліотекознавства та інформології зі старшим викладачем Поліщук Т.І. відвідали бібліотеку Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського.

Детальніше:

Засідання кафедри перед початком навчального року, 29 серпня 2019 р.

 29 серпня 2019 року було проведено засідання кафедри бібліотекознавства та інформології.  На засіданні кафедри говорили про таке:

Детальніше:

В гостях у першокурсників Юлія Половнчак та Марія Сєбова.

ibas 2019 gosteva lekciya 02

Грінченківська родина завжди рада вітати першокурсників у стінах нашого навчального закладу, а щоб зарядити їх і подарувати позитивні емоції в перші, такі важливі і незвичні дні, для них вже традиційно проводиться гостьова лекція.

Детальніше:

ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ 2019

 

photo54610184301876129176 червня своє професійне свято відзначають журналісти України. В Інституті журналістики Університету Грінченка пройшла ІІ Церемонія нагородження премії «Grinchenko journalist 2019». Кафедра бібліотекознавства та інформології не лише долучилася до святкування, а й була представлена у багатьох номінаціях.

Детальніше:

Вітаємо з нагородою переможців!

 

Під час засідання Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка, що відбулося 30 травня 2019 року, грамотами було нагороджено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Інформаційної, бібліотечної та архівної справи» та їх наукових керівників.

Нагороди вручив ректор Університету Грінченка – Віктор Олександрович Огнев’юк. За І місце було нагороджено Анастасію Боярин, студентку IV курсу, науковий керівник, старший викладач – Тетяна Ігорівна Поліщук. За ІІІ місце нагороду отримали студентки IV курсу Олеся Терлецька і Мирослава Щиглинська та їх науковий керівник, завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий cпівробітник – Олена Вікторівна Воскобойнікова-Гузєва.

01  04

 

Книжковий Арсенал 2019

723 травня студенти і викладачі кафедри бібліотекознавства та інформології відвідали щорічний міжнародний книжковий ярмарок у Києві.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter