Події кафедри бібліотекознавства та інформології

Семінар «Бібліотека як простір для розвитку неформальної освіти»

jpeg-3-kbi29 червня 2017 р. студентки 2 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» взяли участь у семінарі «Бібліотека як простір для розвитку неформальної освіти», організованому Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut в Україні та організацією DVV International.

Детальніше:

Стажування студентів в Бібліотеці Goethe-Institut в Україні

jpeg-11-kbiПід час літньої сесії студенти кафедри бібліотекознавства та інформології пройшли стажування у Бібліотеці Goethe-Institut в Україні. Стажування було присвячене впровадженню RFID-технологій у бібліотеку та проходило у період з 06.06.2017 р. по 12.06.2017 р.

Детальніше:

ХІХ Міжнародна науково-практична конференція «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції»

26 травня в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка проведено виїзну секцію ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «Удосконалення інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в умовах євроінтеграції». Секція проходила під назвою «Бібліотечно-інформаційна діяльність в умовах євроінтеграції».

Детальніше:

З нагоди Дня науки в Україні на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося вручення грамот

2-imgЗ нагоди Дня науки в Україні 25 травня 2017 року  на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося вручення грамот.

Детальніше:

Зустріч з бібліотекарями Грузії

  18 15 17 118 травня 2017 р. доценти кафедри бібліотекознавства та інформології Л. С. Прокопенко і В. Є. Сошинська та студентки 2 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» Олеся Терлецька і Мирослава Щиглинська взяли участь у семінарі «Розвиток сучасних бібліотек: від класичної бібліотеки до бібліотеки майбутнього», організованому Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut.

Детальніше:

VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки»

img-417-18 травня 2017 р. у Львові розпочала роботу VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки». Національний університет «Львівська політехніка» приймає багатьох гостей з університетів України та Польщі.

Детальніше:

Студенти і викладачі відвідали наукові читання на пошану видатного книгознавця і бібліографа – Степана Йосиповича Петрова

625 квітня 2017 р. в Інституті книгознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського відбулись наукові читання до 100-річчя Степана Йосиповича Петрова – бібліографа, книгознавця, педагога, колишнього завідувача відділу рідкісної і цінної книги Державної публічної бібліотеки УРСР.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter