Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події ІІІ Студентська інтернет-конференція «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна»

ІІІ Студентська інтернет-конференція «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна»

56 квітня 2017 року студенти Інституту журналістики та коледжу Університету Грінченка долучилися до проведення ІІІ Студентської інтернет-конференції «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна» (організатори Львівський національний університет імені Івана Франка, співорганізатори: Вроцлавський університет,  Харківська державна академія культури, Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка). Базою проведення конференції стала затишна зала Бібліотеки Університету.

Представники Університету Грінченка виступили з актуальними темами – Маргарита Цюра представила доповідь «Бібліотерапія для дітей та підлітків як процес і простір», а  Лариса Зірко, Юлія Колотніцька та Олена Нескреба продемонстрували результати дослідження «Універсальна модель бібліотеки: традиції та вектор змін». Виступи молодих дослідників зі Львова, Вроцлава і Харкова розкривали різні аспекти організації соціальних проектів у бібліотеках, методології і технологій бібліотечного брендінгу, визначали перспективи інтеграції публічних бібліотек у ХХІ ст. та промоції читання. Окремий блок доповідей презентував документознавчі розвідки  з проблем  зберігання та архівування електронних документів та дослідження комунікативної та інтерактивної природи електронних видань. Усі бажаючи мали змогу брати участь в обговоренні виступів.

Ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю із факультетом культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка в особі декана Романа Крохмального та кафедрою бібліотекознавства і бібліографії в особі завідувача Наталії Демчук, які люб’язно запросили нас стати співорганізаторами цьогорічної інтернет-конференції.

Кафедра бібліотекознавства та інформології як співорганізатор заходу висловлює подяку директору Бібліотеки Університету Тетяні Опришко та заступнику директора Інституту журналістики з питань ІКТ Олені Герасименко за сприяння і технологічну підтримку!

Вітаємо усіх учасників та організаторів конференції і бажаємо їм успіхів, натхнення і нових наукових звершень!

Сертифікати учасників конференції: Лариса Зірко, Юлія Колотніцька, Олена Нескреба, Маргарита Цюра.