Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події III Науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи»

20170425 13125625 квітня 2017 р. студенти I-IV курсів кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка взяли участь в III Науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців «Інформаційна діяльність, документознавство, бібліотекознавство: історія, сучасність, перспективи», яка відбулася в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Студенти успішно представили власні доповіді та поспілкувалися з іншими учасниками конференції. Тематика конференції охопила питання організації інформаційної діяльності, теорії та практики документознавства, архівознавства, актуальні проблеми бібліотекознавства, книгознавства та бібліографії.

Бажаємо подальших успіхів всім учасникам!