Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки»

VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки»

img-417-18 травня 2017 р. у Львові розпочала роботу VII Міжнародна наукова конференція «Інформаційний простір бібліотеки». Національний університет «Львівська політехніка» приймає багатьох гостей з університетів України та Польщі.

Зокрема, на конференції можна було побачити представників Вроцлавського технічного університету.

Київський університет імені Бориса Грінченка на форумі представляли завідувач кафедри д-р наук із соціальних комунікацій, ст. наук. с. О. В. Воскобойнікова-Гузєва та директор бібліотеки Університету Грінченка Т. С. Опришко