Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події Зустріч з бібліотекарями Грузії

Зустріч з бібліотекарями Грузії

18 15 17 118 травня 2017 р. доценти кафедри бібліотекознавства та інформології Л. С. Прокопенко і В. Є. Сошинська та студентки 2 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» Олеся Терлецька і Мирослава Щиглинська взяли участь у семінарі «Розвиток сучасних бібліотек: від класичної бібліотеки до бібліотеки майбутнього», організованому Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut.

Спікером семінару був генеральний директор Національної парламентської бібліотеки Грузії Георгі Кекелідзе – поет, прозаїк, публіцист, науковець, який цього ж дня на VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» презентував свою повість-есей «Гурійський щоденник», видану українською мовою (Львів : Видавництво Анетти Антоненко, 2017).

На семінарі було обговорено різноманітні питання бібліотечної справи України та Грузії, зокрема, сучасні підходи до формування фондів, проблеми збереження і оцифрування цінних і рідкісних видань, державну підтримку бібліотек та співпрацю бібліотек з бізнесом, проблеми фахової освіти. Учасники семінару мали змогу поділитися досвідом та домовитися про подальшу співпрацю.

Дякуємо за досвід та приємне спілкування!

Олеся Терлецька,

студентка 2 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія»