Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події З нагоди Дня науки в Україні на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося вручення грамот

2-imgЗ нагоди Дня науки в Україні 25 травня 2017 року  на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося вручення грамот.

Ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України В.О.Огнев’юк нагородив  грамотами студентку 5 курсу Маргариту Цюру,  робота якої зайняла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та її наукового керівника, завідувача кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики, доктора наук із соціальних комунікацій, с.н.с., О.В.Воскобойнікову-Гузєву.

Бажаємо успіхів і натхнення нашим колегам у подальших наукових розвідках!