Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події Стажування студентів в Бібліотеці Goethe-Institut в Україні

Стажування студентів в Бібліотеці Goethe-Institut в Україні

jpeg-11-kbiПід час літньої сесії студенти кафедри бібліотекознавства та інформології пройшли стажування у Бібліотеці Goethe-Institut в Україні. Стажування було присвячене впровадженню RFID-технологій у бібліотеку та проходило у період з 06.06.2017 р. по 12.06.2017 р.

До групи стажерів входили студентки 1 курсу – Дмитренко Тетяна, Хром’як Яна, Шкляр Вікторія – та 2 курсу – Терлецька Олеся та Щиглинська Мирослава.

Команда студентів отримала цікавий і корисний досвід, теоретичні знання та практичні навички роботи з RFID-технологіями у Бібліотеці Goethe-Institut в Україні .

Дякуємо за надані можливості та яскраві враження!

Терлецька Олеся
студентка 2 курсу
напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія»