Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події Семінар «Бібліотека як простір для розвитку неформальної освіти»

Семінар «Бібліотека як простір для розвитку неформальної освіти»

jpeg-3-kbi29 червня 2017 р. студентки 2 курсу напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» взяли участь у семінарі «Бібліотека як простір для розвитку неформальної освіти», організованому Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut в Україні та організацією DVV International.

Лектор семінару – Москаленко Лариса, голова громадського об’єднання «Міжнародний центр неформальної освіти», – розглянула питання термінології формальної, неформальної та інформальної освіти, їхні відмінності та характерні риси; тенденції в суспільстві, які передували розвиткові сучасних трендів в освіті, та самі тренди. Особливу увагу лектор звернула на роль та місце бібліотеки у розвитку неформальної освіти в сучасному суспільстві. Учасники семінару мали змогу на практиці закріпити отриману інформацію, реалізувавши практичний проект.

Пані Лариса презентувала онлайнову платформу неформальної освіти в Україні http://lernlifelong.net та розповіла про можливості співпраці українських бібліотек із цими платформами.

Семінар проводився у Бібліотеці Goethe-Institut в Україні, яка нині перебуває у процесі створення умов для самообслуговування користувачів. Асистент відділу «Інформація та бібліотека» Анна Журавльова поділилася досвідом переходу на нову систему та впровадження  RFID-технологій у Бібліотеку Goethe-Institut в Україні.

Терлецька Олеся
студентка 2 курсу
напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія»