Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події Лекція від Олександра Гараніна

Лекція від Олександра Гараніна

IMG-04621 вересня завжди хвилюючий момент для першокурсників. Кожен з них знайомиться з професією, університетом, традиціями! Цьогоріч студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Інституту журналістики мали унікальну можливість зустрітися з відомою постаттю у галузі документознавства та архівної справи.

З Директором провідної державної науково-дослідної установи в системі державних архівних установ України – Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, – кандидатом історичних наук Гараніним Олександром Яковичем.

Лекція Олександра Яковича була присвячена не тільки основам професійної діяльності майбутніх випускників спеціальності, а й важливості правильного планування свого часу (тайм-менеджмент). Найбільше студентам запам’яталося правило «АБВГ», яке вчить правильно розставляти пріоритети в професійному і особистому житті. Наприкінці лекції студенти подякували гостю, а також поділилися позитивними враженнями про отриману цікаву інформацію.

Під час спілкування викладачів та завідувача кафедри бібліотекознавства та інформології з Олександром Яковичем Гараніним було визначено перспективні напрями подальшої співпраці Інституту журналістики та УНДІАСД – наукові, методичні, педагогічні.

Студенти та викладачі кафедри висловлюють щиру подяку  Олександру Яковичу і сподіваються на нові зустрічі на наукових форумах!

IMG-0445

IMG-0443