Ви тут: Головна Структура Кафедри Кафедра бібліотекознавства та інформології Події VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум вітає учасників

VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум вітає учасників

1У межах 24-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» проходить VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум, організований Українською бібліотечною асоціацією.

Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: «Бібліотек@ – від ідеальної до ефективної».

У програмі Форуму заплановані: міжнародна науково-практична конференція з актуальних проблем розвитку бібліотечної справи, пленарне засідання «Золотий перетин бібліотеки»; студії «Бібліохакатон», «Бібліотеки і новинна грамотність», «Адвокація», «Освіта», «Технології», «Покоління Z», «Ефективна бібліотека = бібліотека ідеальна: невигадані історії», «Дизайн сучасної бібліотеки»; професійні дискусії «Тріада буття: видавництво, бібліотека, читач», «Академічна доброчесність: компетентності бібліотекарів»; дебати «Бібліотека знань vs бібліотека емоцій»; ярмарок ідей «Все про Європу в бібліотеках» та багато іншого.

Київський університет імені Бориса Грінченка на Бібліотечному форумі представляють завідувач кафедри бібліотекознавства та інформології Олена Вікторівна Воскобойнікова-Гузєва та директор Бібліотеки Тетяна Сергіївна Опришко.