Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Конференції, семінари, круглі столи

vypusk

VII-й щорічний Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки "Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021" відбувся 4 грудня 2021 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Організатор заходу - Інститут журналістики.

vypusk

11 листопада 2021 р. відбулася перша співпраця між кафедрою журналістики та нових медіа Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та кафедрою міжнародної економіки Державного університету економіки і технологій (м. Кривий Ріг) у вигляді І Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «СУЧАСНА НАУКА: КОМУНІКАЦІЙНІ АСПЕКТИ ХХІ СТОЛІТТЯ».

vypusk

1 жовтня 2021 року кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація провела VІI Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор» в онлайновому форматі.

zastavka13 травня 2021 року в Інститут журналістики Університету Грінченка відбулася І Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: СУЧАСНІ ТРЕНДИ». Захід зібрав учасників з України, Іспанії, Танзанії, Казахстану й Фінляндії та відбувся в онлайн-режимі на платформах Zoom і Google Meet. Конференція була сповнена активних дискусій та доповідей з актуальних питань як у національному, так і в міжнародному контекстах.

horbenko13–14 листопада 2020 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси».

Сторінка 1 із 5

Інститут у соціальних мережах