Конкурси / Олімпіади

 

Запрошуємо до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальностей «Журналістика», «Реклама і зв'язки з громадськістю» серед студентів старших курсів закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації. 

 

22 квітня 2020 р. оприлюднили результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», який проводився в Одеському національному політехнічному університеті.

  • Дипломом І ступеня нагороджено Кравчук Олександру Вікторівну студентку IV курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за роботу «Сучасні медіа-практики в роботі бібліотек для дітей та юнацтва». Науковий керівник роботи старший викладач кафедри бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Поліщук Тетяна Ігорівна. 

23 квітня 2020 р. було оголошено результатти ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, із галузі знань «Журналістика», який проводився у Київському університеті імені Бориса Грінченка. 

  • Дипломом І ступеня нагороджено Широкову Ірину Андріївну студентку ІV курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за роботу «Промоція української книги в контексті діяльності Українського інституту книги». Науковий керівник роботи кандидат наук із соціальних комунікацій Масімова Лариса Гагіківна.  
  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Татарчук Дар’ю Олександрівну студентку ІІ курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за роботу «Специфіка формування поняття «толерантності» у студентів-журналістів».Науковий керівник роботи кандидат філологічних наук Росінська Олена Анатоліївна. 

 

27 березеня 2019 р. в Одеському національному політехнічному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Інформаційна, бібіліотечна та архівна справа". Переможцями стали:
- Боярин А. А. - диплом І ступеня (науковий керівник Поліщук Т. І.);
- Терлецька О. О., Щиглинська М. М. - диплом ІІІ ступеня (науковий керівник Воскобойнікова-Гузєва О. В.).

 

20 грудня 2018 року відбулося засідання Університетської відбіркової комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2018-2019 навчального року. Рішенням Комісії для участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт рекомендовано наукові роботи: 

  • з галузі «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – 2 наукові роботи: О.О. Терлецька, М.М. Щиглинська «Медицина України в дзеркалі бібліометрії» (науковий керівник – О.В. Воскобойнікова-Гузєва); А.А. Боярин «Медіа-середовище сучасної бібліотеки: взаємодія з новими медіа та традиційними ЗМІ» (науковий керівник – Т.І. Поліщук);
  • з галузі «Журналістика» – 3 наукові роботи: Я.О. Куліш «Фестивальна діяльність як різновид неформальної освіти студентів журналістських спеціальностей» (науковий керівник – Л.Г. Масімова); А.А. Гайдаш «Створення поліфункціонального краєзнавчого інтернет- порталу “Живе місто”» (науковий керівник – М.С. Ангелова); К.М. Борзаківська «Практико-орієнтоване навчання як засіб формування бренду освітньої установи (на прикладі Університету Грінченка)» (науковий керівник – С.М. Вернигора).

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2018/2019 н.р

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2017/2018 н.р.

 

Переможці першого (університетського) туру Всеукраїнського конкурсу

студентських наукових робіт у 2017-2018 н.р.

Відкритий конкурс студентських наукових робіт «Молодь і поліграфія»

Правила проведення конкурсу

Всеукраїнська студентська олімпіада 2017/2018 н.р.

 

Наказ МОН про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 н.р. з додатками про перелік напрямів і спеціальностей, базових вищих навчальних закладів, голів оргкомітетів Всеукраїнської студентської олімпіади

  • І етап - відбудеться у лютому 2018 року на базі Інституту журналістики

  • ІІ етап Олімпіади з видавничої справи та редагування (соціальні комунікації) відбудеться 20-22 березня 2018 року в Українській академії друкарства (м. Львів)
  • ІІ етап Олімпіади з журналістики й реклами та зв'язків з громадськістю відбудеться 5-6 квітня 2018 року у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара
  • ІІ етап Олімпіади з інформаційної, бібліотечної та архівної справи відбудеться 25-26 квітня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті 

Переможці та призери Всеукраїнських конкурсів та олімпіад у 2016-2017 н.р. 

 

Інститут у соціальних мережах