Міжнародна діяльність

Підписано угоду про готовність взяти на себе зобов'язання щодо отримання статусу спостерігача в системі ELEXIS

 У серпні 2021 року Інститут журналістики підписав Угоду про готовність взяти на себе зобов’язання щодо отримання статусу спостерігача в системі ELEXIS (Європейська лексикографічна інфраструктура – Угода про грант No 731015 – HORIZON 2020), яку представляє Інститут Йозефа Стефана(Словенія). У межах угоди заплановано створення е-словника «Лексичний мінімум медіазнавця», над яким працюють викладачі Інституту. Координатор проєкту – доктор філологічних наук Вікторія Іващенко.

 

 

Виграні гранти для реалізації Подані гранти для реалізації

 

 

Підписано договір про міжнародну співпрацю Інституту журналістики Університету Грінченка з Університетом Короля Хуана Карлоса (Мадрид)

madrydКиївський університет імені Бориса Грінченка 17 грудня 2019 року підписав договір про співпрацю з Університетом Короля Хуана Карлоса (Мадрид).

Університет було засновано в 1996 році урядом Мадридського спільноти й названо на честь колишнього короля Іспанії Хуана Карлоса I. Це один із восьми та другий за величиною державний університет Мадридського спільноти, в якому навчається 44 916 студентів.

Університет короля Хуана Карлоса пропонує 64 спеціальності бакалаврського рівня, 44 подвійні, 6 англійською мовою, 18 дипломів і 8 інженерних спеціальностей, а також широкий спектр офіційних магістерських (81) і докторських програм, що передбачають підготовку (34) в  галузі медичних, прикладних наук і технологій, комунікаційних наук, а також права і соціальних наук.

Підписано договір про міжнародне співробітництво Інституту журналістики Університету Грінченка з Латвійським університетом (Рига) 

  

latviyaКиївський університет імені Бориса Грінченка підписав договір про співробітництво з Латвійським університетом.

Заклад вищої освітив Ризі був заснований у 1919 році. Сьогодні в університеті представлено 13 факультетів, на яких готують спеціалістів у різних галузях наук. Це ще й один з найбільших ВНЗ країни за чисельністю студентів (щороку тут навчаються 15000 осіб). Близько 5% студентів є іноземцями. 

ВНЗ приділяє значну увагу міжнародній співпраці:

  • підписано понад 200 двосторонніх угод з університетами 50 країн світу;
  • студенти приймають участь у програмі обміну Erasmus+;
  • Латвійський Університет входить до престижних міжнародних організацій EUA (Європейська асоціація університетів), UNICA (Мережа університетів столиць Європи), BSRUN (Мережа університетів регіону Балтійського моря), UTRECHT Network та інших.

 

Підписання договору про міжнародне співробітництво

з Університетом Жирони (Іспанія)

Universitat de GironaКиївський університет імені Бориса Грінченка підписав договір про співробітництво з Університетом Жирони. Ініціатором підписання договору була кафедра реклами та зв’язків з громадськістю нашого Інституту.

Іспанський вищий навчальний заклад був заснований у 1446 році та є одним з найстаріших в країні. Сьогодні Університет Жирони налічує 9 факультетів, на яких готують спеціалістів у різних галузях наук. Наш партнер активно впроваджує наукову та міжнародну діяльність. Ми щиро сподіваємося, що спільно реалізуємо чимало цікавих освітніх проектів!

 

 Підписано договір про міжнародне співробітництво Інституту журналістики Університету Грінченка

з Академією Яна Длугоша (Ченстохова, Польща)

phoca thumb m 03 01-03 mizhnar spivrobitn 03На початку березня 2017 року було підписано договір про міжнародне співробітництво Інституту журналістики Університету Грінченка з Академією Яна Длугоша (Ченстохова, Польща).

Академія імені Яна Длугоша в Ченстохові – сучасний державний вищий навчальний заклад з 40-річною історією. Академія систематично відслідковує сучасні тенденції на ринку праці та переформатовує навчальний процес відповідно до вимог сучасності, враховуючи особливості розвитку країн Західної та Східної Європи, що дозволяє навчальному закладу бути одним з найкращих науково-дидактичних центрів сучасної Польщі.

В рамках договорів про міжнародне співробітництво запланова програма академічної мобільності для студентів та викладачів.

 

Інститут у соціальних мережах