Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Засідання Стипендіальної комісії Інституту журналістики

Увага! Шановні студенти!

До 25 січня 2021 року в Інституті журналістики відбувається прийом документів, відповідно до наказу від 26.05.2017 р. № 350 про затвердження Переліку показників та балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності, громадському житті.

Відповідні документи надсилати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25.01.2021 включно.

За результатами рейтингу успішності серед студентів 3 лютого 2021 року о 13.20 відбудеться онлай-засідання Стипендіальної комісії Інституту журналістики.