ІІІ Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «Lime.Go to read!»

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут журналістики

Кафедра бібліотекознавства та інформології

ІІІ Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт

«Lime.Go to read!»

(«Library in my eyes. Go to read!»)

lime21 logo

Метою конкурсу є популяризація бібліотеки та книги серед молоді.

Девіз цьогорічного конкурсу «Додай у своє життя Лайму!»

Всеукраїнський конкурс фото та відеоробіт «Lime. Go to read!» – це відкритий творчий захід, що проводиться щороку серед школярів та студентів.

Організатором Конкурсу «Lime. Go to read є кафедра бібліотекознавства та інформології  Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Завдання Конкурсу:

- залучення школярів та студентів до популяризації бібліотеки та читання;

- виявлення та підтримка творчих здібностей молоді;

- розвиток навичок та здібностей дітей і підлітків у фото та відеомистецтві;

- заохочення молоді до популяризації  бібліотеки як центру читання, інформації  та комунікації.

Умови Конкурсу «Lime. Go to read:

- записати коротке відео (тривалістю до 3-х хвилин) або зробити серію фотографій за темою «Library in my eyes. Go to read!» («Бібліотека в моїх очах»);

- надіслати заявку із вказаним посилання на розміщення допису в мережі Інтернет або надіслати роботу на вказану адресу організаторів;

- при розміщенні робіт використовувати хештеги: #limegotoread, #limegrinchenko, #libraryinmyeyes, #читатимодно.

Учасниками Конкурсу «Lime. Go to read!» можуть бути:

• учні молодшої та середньої школи (1–8 класи);
  • старшокласники (9–11 клас);
  • студенти ліцеїв, коледжів;
  • студенти закладів вищої освіти.

Конкурс відбувається у кожній віковій категорії окремо. Конкурсний матеріал може бути поданий як від однієї особи, так і від команди.

УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА.

Додаткові умови та номінації будуть опубліковані на сторінці конкусу в Instagram.

РОБОТИ УЧАСНИКІВ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 23 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ!

Фінал конкурсу 27 березня 2021 року (може проходити дистанційно, згідно умов карантинних обмежень).

Організатори конкурсу: кафедра бібліотекознавства та інформології Київського університету імені Бориса Грінченка https://cutt.ly/Cj4nW6r

Контакти організаторів конкурсу:  тел.+38 096 883 15 98, +38 050 968 14 30

Сторінка конкурсу в Instagram: https://cutt.ly/Hj4boYa

Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати роботи  конкурсантів з навчальною метою, для популяризації бібліотеки та книги.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ