Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Календар подій

Вебінар "Культура академічної доброчесності: проблеми та виклики для здобувачів освіти"

19 лютого о 13:45 для студентів відбудеться  вебінар "Культура академічної доброчесності: проблеми та виклики для здобувачів освіти" за сприяння голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка Ольги Мусіяченко та участі його членів.

Доповідачі:

• Оксана Шахова, студентка 5-го курсу спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії", Голова Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин, координатор "Школи академічної доброчесності"

Тема виступу: «Академічна доброчесність: як говорити про складні речі простими словами»

• Дана Сопова, викладач циклової комісії з педагогічної освіти Фахового коледжу "Універсум"

Тема виступу: «Академічна доброчесність як складник підготовки майбутніх фахівців в Європейському Союзі»

Приєднатися до конференції в  Zoom

Ідентифікатор конференції: 998 0128 1158