Календар подій

Запрошуємо до участі у конкурсі журналістської творчості для старшокласників «НОВІ В МЕДІА»

new in media

До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, які є авторами оригінальних творів (есе, портретів, відеоблогів (влогів), відеозарисовок). Мова конкурсу – українська.

Учасники з 1 лютого до 1 квітня 2021 року надсилають творчі роботи у таких жанрах:

а) авторський журналістський текст (нарис-портрет, есе, історія), можливо з елементами візуалізації та мультимедійності;

б) відеоблог, відеосюжет (подієвий, тематичний, відеоісторія), відеозарисовка тривалістю до 3 хвилин;

Фото та відео можуть бути відзняті на будь-який технічний пристрій (смартфон, фото чи відеокамера) Журі визначатиме кращі роботи у двох основних номінаціях – «Журналістськмй текст», «Журналістський відеотвір». Спеціальна номінація «Журналістика та сталий розвиток у світі» - висвітлення тематики цілей сталого розвитку для вирішення глобальних проблем людства: екологія, мир, гендерна рівність тощо.

Інформація щодо цілей сталого розвитку http://sdg.org.ua/ua/sdgs-and-governments.

Участь у конкурсі буде засвідчено сертифікатом Університету імені Бориса Грінченка, переможці отримують нагороди та творчий доробок у особисте портфоліо.

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ "НОВІ В МЕДІА"