Календар подій

Кафедра видавничої справи запрошує на важливу професійну подію
"Міжнародний круглий стіл з видавцями-практиками «Сучасні виклики та тренди у сфері креативних індустрій»"

Дата проведення: 13 травня 2021 року о 13.00. Дистанційний формат.

Для участі у Круглому столі потрібно зареєструватися

Організатори:
• Кафедра видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка;
• Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів.
Тематичні блоки:
• Книжкова екосистема в часи пандемії COVID19;
• Механізми популяризації читання: український та закордонний досвід;
• Дистанційний формат у професійній освіті.
Серед учасників Круглого столу:
• Професорсько-викладацький склад кафедри видавничої справи Інституту журналістики;
• Президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін;
• Представники українських видавництв та інших підприємств креативних індустрій;
• Студенти Інституту журналістики.
Гості з Фінляндії
• Туула Пере, доктор наук в галузі права, письменниця, засновниця та співвласниця видавництва «Wickwick», Гельсінкі, Фінляндія.
• Пекка Пере, засновник та співвласник видавництва «Wickwick», Гельсінкі, Фінляндія.
Модератор зустрічі Олена Осмоловська, доцент кафедри видавничої справи, директор «Видавничого центру «12».