Події

ZemlyanyjПішов із життя співробітник навчально-виробничої майстерні «Грінченко-інформ» Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка Володимир Михайлович Земляний. Педагог-практик, якого любили студенти, поет, вірші якого стали живими катренами і чудовими піснями, публіцист, увінчаний державною премією. Детальніше

 

 

 

zoom tlo13–14 листопада 2020 р. за співорганізації Міністерства освіти і науки України, Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, Міжнародної федерації журналістів, Незалежної медіапрофспілки України,  Національної спілки журналістів України, Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Університету Жирони (Іспанія), Латвійського університету (Латвія) та Сілезького технологічного університету (Польща) відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Медіазнавчі студії в європейському діалозі: освітній та науковий дискурси».

Дорогі студенти-грінченківці!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем студента!

Бажаємо вам невичерпної енергії, успіхів та натхнення втілювати в життя сміливі плани, бути здоровими, щасливими та такими ж активними і талановитими! Нехай весь багаж знань, який ви набудете протягом студентських років, стане запорукою щасливого і успішного життя!

students day

modern profiНа початку своєї професійної кар’єри молоді фахівці, як правило, мають безліч запитань і сумнівів. Чи достатньо в мене досвіду й навичок, щоб отримати роботу мрії? Чого очікує від мене роботодавець? Якими якостями необхідно володіти, щоб бути конкурентноспроможним на сучасному ринку праці? Тому до Дня Інституту журналістики для студентів старших курсів була організована панельна дискусія «Сучасний фахівець креативних індустрій: думки роботодавців».

dij20Святкування Дня Інституту журналістики Університету Грінченка цього року вперше відбулось в онлайн форматі. День, як завжди,  був насичений цікавими заходами і всі студенти мали нагоду відвідати гостьову лекцію, майстер-клас чи зустрітись з фахівцем в галузі.

photozvit iba 130 жовтня 2020 р. кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Університету Грінченка у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація провела VІ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор» в онлайновому форматі. 

Сторінка 1 із 48

Інститут у соціальних мережах