Події

vypusk

30 червня о 13:00 відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів освітніх програм «Журналістика», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Видавнича справа та редагування» в онлайн-форматі. Модераторами онлайн-церемонії були:

 

vypusk

23-24 червня 2022 року у Лондоні (Велика Британія) відбулася щорічна конференція, яку організовує Асоціація журналістської освіти Великої Британії (AJE), тема якої "Educating Generation Z: challenges, changes and anticipating the future of journalism education" (Навчання покоління Z: виклики, зміни та передбачення майбутнього журналістської освіти). Конференція проходила у Мідлсекському університеті.

vypusk

У травні 2022 року було укладено договір про участь заступника директора Інституту журналістики з науково-методичної та навчальної роботи, доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Ольги Іванівни Стадніченко в програмі академічної мобільності до Університету Атенеуму (Польща, м. Ґданськ).

Шановні студенти!

Для нарахування балів, які додаються до рейтингу академічіної успішності, просимо подати документи згідно Переліку показників та балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності, громадському житті.

vypuskДо Дня журналіста України 6 червня відбулася онлайн-зустріч із головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком під назвою «Журналісти важливі! Роль медіа у часи війни».

Сторінка 1 із 62

Інститут у соціальних мережах