Події

vypusk20 1Дорогі випускники! Щиро вітаємо вас із пройденим етапом вашого життя довжиною у чотири роки! Сьогодні радісний, але з відтінком смутку день. З одного боку ми пишаємося нашими випускниками, адже цьогоріч високопрофесійних видавців, фахівців з інформаційної справи, журналістів, рекламістів та піарників в Україні збільшилось на 143 бакалаври! А з другого боку - сумно, що не можемо сьогодні кожному з вас заглянути у вічі, обмінятись теплими посмішками.

Щиро вітаємо наших колег: кандидата наук із соціальних комунікацій

Досенко Анжеліку Костянтинівну та кандидата філологічних наук Погребняк Інгу Василівну із отриманням атестатів доцента!

Бажаємо творчого натхнення і нових досягнень!

dosenko pogrebnyak

dnr 119 червня 2020 року за підтримки Національної академії педагогічних наук України Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, а саме Лабораторією психології масової комунікації і медіаосвіти у співпраці з Громадською організацією «Українська асоціація медіапсихологів та медіапедагогів» було проведено Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію з міжнародною участю «Медіатворчість в сучасних реаліях: протистояння медіатравмі»

den jurЩорічно Інститут журналістики Університету Грінченка святкує День журналіста України. Студенти відвідують майстер-класи, гостьові лекції, беруть участь в різноманітних активностях. Цьогорічний карантин не став на заваді і святкування відбулося, але в онлайн режимі. Напередодні свята студенти мали унікальну можливість долучитися до святкового марафону і поспілкуватися з професіоналами медійної сфери.

Щиро вітаємо заступника директора з наукової роботи Інституту журналістики Іващенко Вікторію Людвігівну та доцента кафедри журналістики та нових медіа Фруктову Яну Станіславівну з оголошеною подякою від Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за вагомий внесок у розвиток столичної освіти, впровадження інноваційних методів навчання, невтомний творчий пошук і високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Бажаємо успіхів і подальших професійних здобутків!

podyaka ivashchenko      podyaka fruktova

Сторінка 1 із 46