SMART-місто – ЖИВЕ МІСТО

smart mistoВ Національній академії педагогічних наук України 16 жовтня відбулась оналайн-конференція, ініціаторами якої стали викладачі та студенти кафедри журналістики та нових медіа та співробітники лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти

Місто, яке дає рівні можливості всім і кожному. Місто, у якому хочеться жити і з якого не хочеться виїжджати. Місто мрії, місто майбутнього. Чи все ж таки сьогодення? Саме цю тему обговорювали на онлайн- конференції «SMART-місто – ЖИВЕ МІСТО» 16 жовтня. Під час заходу виступили: Олена Семенець Оксана Одаренко, Яна Фруктова, Альбіна Гайдаш.

Головна тема обговорення - як IT-технології впливають на розвиток Київа та інших населених пунктів. Під час онлайн-конференції грінченківці представили проекти – «ЖИВЕ МІСТО. Київ», "Віртуальна медіалабораторія. Дискурс сучасного міста", "Медіашкола" та конкурс журналістської творчості для старшокласників "Нові в медіа". Їх значення важко переоцінити, адже ці формати медіаосвіти для різних верств громадян розширюють кордони особистісного простору та простору громади, країни, а отже і можливості українців.


Онлайн-конференцію дивилися учні та вчителі на території всієї Україні. Вони мали можливість отримати відповіді на питання, визначитися щодо наукової, методичної та навчальної співпраці з кафедрою журналістики та нових медіа.

Детальніше про подію за посиланням. 

 

 

Фруктова Я.С.
доцент кафедри журналістики та нових медіа

 

SMART- місто – ЖИВЕ ...
SMART- місто – ЖИВЕ МІСТО
SMART- місто – ЖИВЕ ...
SMART- місто – ЖИВЕ МІСТО
SMART- місто – ЖИВЕ ...
SMART- місто – ЖИВЕ МІСТО

Інститут у соціальних мережах