Андрій Сінько

sinkoАндрій Сінько, випускник бакалаврату зі спеціальності реклама та зв’язки з громадськістю у 2020 році. Зараз працює фахівцем зі зв’язків з громадськістю та пресою науково-методичного центру інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Університету Грінченка та є членом галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань «Журналістика».

sinko 1«Чотири роки навчання в Інституті журналістики стали для мене міцним фундаментом для розбудови майбутньої кар’єри. Під час навчання, я брав активну участь у розбудові студентського самоврядування. Зокрема, був радником Президента Студентського парламенту Університету. Став постійним ведучим усіх масових заходів Університету та став голосом безлічі відео-роликів для абітурієнтів.

sinko 2Ще будучи студентом, я почав працювати на кафедрі реклами та зв’язків з громадськістю, пізніше дизайнером у НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності, де згодом отримав посаду фахівця зі зв’язків з громадськістю та пресою. Це робота, яка дарує можливість застосовувати отримані знання під час навчання на практиці та реалізувати власні ідеї у великій бірюзовій структурі.

sinko 3Я щиро радий, що мав можливість навчатися в Інституті журналістики Університету Грінченка. Для мене, це місце куди хочеться повертатись, тому що саме тут я зустрів людей, яких поважаю, ціную та завжди радий бачити.»