Яна Чепурнова

chepurnovaУ 2020 році Яна отримала диплом з відзнакою рекламіста, фахівця зі зв’язків з громадськістю та пресою, організатора спеціальних подій. Зараз продовжує навчання на магістратурі за освітньою програмою "Видавнича справа та редагування".

"З перших місяців навчання пам’ятаю, що долучалась до всіх заходів та волонтерила. Це дозволило набратись важливого досвіду у моїй сфері та побороти страхи комунікації з іншими людьми.

Вже з 2 курсу працюю за спеціальністю, зараз обіймаю посаду фахівця зі зв’язків з громадськістю та пресою в НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Університету Грінченка. Не буду приховувати, що маю особливу любов до організації івентів, це схоже на залежність від тих емоцій, які ти отримуєш після завершення проєкту і від досягнутих результатів. В портфоліо маю близько 10 реалізованих заходів. Також на фрілансі працюю в SMM  і займаюсь монтажем відео.

Не зупиняюсь, продовжую навчання в магістратурі і розвиваю свої навички. Одним словом «прагну досконалості», переймаю досвід наставників і сама вже ділюсь своїм із першачками.

Інститут журналістики, викладачі та колектив дають безліч шляхів для самореалізації, головне – серцем обрати свій і впевнено йти до мети."