Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Дмитро Конончук

kononchuk 1Дмитро Конончук, приватний підприємець.

Пам’ятаю 2014 рік як зараз: мені 16 років і все, що я хотів від цього життя – це безтурботно насолоджуватись ним. Мій день був розписаний по хвилинам: школа, тренажерна зала, футбол, ввечері прогулянки з дівчатами. Не розуміючи куди мені йти далі після школи, я обрав бути редактором, просто тому, що мені подобалось читати. Прийшов я на першу пару з коректури і зрозумів, що за чудовими kononchuk 2роздумливими рядками Селінджера стоїть рутинна і клопітлива робота редактора. А ще я зрозумів, що мій непосидючий і авантюрний гонор не дозволить мені щоденно вичитувати чужі помилки і через це, відверто кажучи, трішки зневірився. Однак пізніше почали з’являтись предмети, в яких я почав розкривати себе: графічні програми, структура бізнесу, маркетинг. Все це розширило мій кругозір та зробило мене ціннішим на ринку праці.

Після закінчення університету я одразу зрозумів, що буду тісно пов’язаний з маркетингом і одразу почав збирати команду однодумців навколо себе. Врешті-решт все це вилилось в E-commerse проект, в якому я безпосередньо виступаю маркетологом і ідейним натхненником. Щодня я використовую навички набуті в універі (вітаннячко І.В.Женченку). Однак найціннішим своїм здобутком за часів навчання я вважаю багато чудових знайомств, які досі надихають мене. Передаю тобі привіт, Грінченко, я сумую за тобою!

Інститут у соціальних мережах