Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Христя Білас

Bilas 1Христя Білас, графічний дизайнер.

Bilas 3Читати я полюбила лише у старших класах, але книга захопила мене настільки, що я вирішила її створювати.  Рішення про вступ на спеціальність «Видавнича справа та редагування» було для мене дещо спонтанним, проте я жодного разу про це не пошкодувала. Впродовж 6 курсів навчання кожна дисципліна відкривала для мене нові можливості самореалізації у професії. Я зрозуміла, що видавець - це не тільки про книгу, тож з другого курсу розпочала шукати своє. Я пробувала себе у редактурі, працюючи на фрілансі. Організувала проект популяризації інклюзивної літератури та взяла участь у міжнародному форумі з книгочитання у м. Душанбе. 

Bilas 2Я надихалась гостьовими лекціями на парах і мріяла, що колись на місці гостя з неймовірною історією успіху буду я. Після закінчення університету я почала працювати графічним дизайнером у поліграфічній компанії. Ця робота приносить мені задоволення та дає можливість навчатися новому щодня. Саме навчання в Інституті журналістики дало мені можливість знайти свій напрямок в улюбленій справі. 

Інститут у соціальних мережах