Події кафедри видавничої справи

ios 130 листопада - 1 грудня 2020 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі», участь у якій взяли понад 125 учасників з різних регіонів України.

fialko 1В середу, 18 листопада, для студентів освітньої програми "Контент-продюсування цифрових медіапроєктів", проджект-менеджерка діджитал-відділу каналу «Україна» Дарина Фіалка провела гостьову лекцію.

nagorod 2Сьогодні в Інституті журналістики нагородили викладачів та студентів за вагомий внесок у освітній процес. Наші викладачі і студенти отримали грамоти та віртуальні оплески. Гуглмітс наповнився посмішками та привітаннями. І хоча учасники зустрічі  були в різних частинах України та по різні сторони екрану, відчуття єдності не полишало ні на мить.

kirilenko 3У День Інституту журналістики студенти першого курсу зустрічаються з нашими випускниками. Сьогодні для них майстер-клас провела наша випускниця бакалаврату Анастасія Кириленко, яка займається створенням і просуванням особистих брендів.

pryvalovaТрадиційно в День Інституту журналістики наші студенти зустрічають поважних гостей, справжніх майстрів своєї справи. І дистанційний формат традиціям не заважає, а лише доповнює новими можливостями спілкування.

Сторінка 1 із 16