Екскурсія музеєм Бориса Грінченка

mg00

Щоосені наші студенти-першокурсники відвідують Музей Бориса Грінченка, який знаходиться у головному корпусі Університету. В його експозиції широко представлені листи Бориса Грінченка, тексти власних творів та творів його дружини, української письменниці й перекладачки Марії Загірньої, а також їхньої доньки Насті Грінченко.

 

Серед унікальних експонатів є дверна ручка, якої торкалася рука Бориса Грінченка, коли він заходив додому, табличка з дверей київської квартири (вул. Гоголівська, 8), де Грінченко укладав геніальну працю з лексикографії «Словарь української мови», перше видання якого, датоване 1907 роком, зберігається саме тут.

 

Екскурсію музеєм для студентів першого курсу напряму підготовки «Видавнича справа та редагування» проводила наш викладач Поліщук Тетяна Ігорівна. Вона докладно й цікаво розповіла про роки життя Бориса Дмитровича, його щоденну працю.

 

Подібні музеї варто відвідувати, аби дізнатися щось нове і розширити свій кругозір. Студенти-першокурсники тепер уже точно знають, чому Університет носить ім'я Бориса Грінченка.

Євгенія Голуб,

студентка групи ВСРб-2-16-4.0д

 

Museum2016
Museum2016
Museum2016
Museum2016
Museum2016
Museum2016
Museum2016
Museum2016

Інститут у соціальних мережах