Викладачі кафедри відвідали Університетський коледж

226 жовтня викладачі кафедри видавничої справи відвідали Університетський коледж, де зустрілися із викладачами і студентами спеціальностей "Видавнича справа та редагування", "Дизайн".

 

Завідувач кафедри видавничої справи кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Масімова Лариса Гагіківна та викладач кафедри Єжижанська Тетяна Сергіївна розповіли молодшим спеціалістам про перспективи навчання за напрямом підготовки "Журналістика" освітньої програми "Видавнича справа та редагування" і запросили їх на навчання в Університет Грінченка.

 

Справді, студентське життя цікаве і багатогранне! Наприклад, показати свої вміння створювати контент для соціальних мереж (тексти, мікропости, фото-, відеопости), а ще й отримати гарні призи від спонсорів - можна на Всеукраїнському фестивалі блогерів "SmartBlog". Дізнатися про ефективні рекламні та PR-комунікації, SMM, іміджмейкінг, брендинг, набути вмінь із ком'пютерної графіки та дизайну, копірайтингу й редагування допоможе Університетська Медіашкола, яка розпочинає свою роботу в Інституті журналістики.

 

Для студентів створено медіакласи, до лекцій залучено провідних фахівців галузі, проводяться екскурсії в навчальні корпуси й лабораторії університету.

 

Ми будемо раді майбутнім видавцям завжди, а колегам із коледжу - директорові Братко Марії Василівні та заступникові директора з навчальної роботи Дем'яненко Світлані Іванівні - дякуємо за гостинність і чекаємо плідної співпраці.

 

В Університетському ...
В Університетському коледжі
В Університетському ...
В Університетському коледжі
В Університетському ...
В Університетському коледжі
В Університетському ...
В Університетському коледжі

Інститут у соціальних мережах