Перший всеукраїнський фестиваль Smart blog

sb00112 листопада 2016 року в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського блогер-фесту «Smart Blog».

 

У фіналі фестивалю переможців Всеукраїнського конкурсу блогерів привітав Михайло Реуцький, шеф-редактор інтернет-видання Sport.ua – найвідомішого українського спортивного порталу. Нагороди переможцям вручали директор Інституту журналістики Галина Василівна Горбенко та завідуюча кафедрою видавничої справи Лариса Гагіківна Масімова, призерів у спеціальній номінації #моя_українська нагородив засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дайнега.

 

Всі учасники фестивалю отримали сертифікати, а гран-прі та дипломи першого, другого і третього ступенів у шести номінаціях, як і подарунки від спонсорів, отримали тридцять переможців з усієї України.

 

Гран-прі отримав Алтунін Дмитро. У номінації «Відеороботи» перше місце посів Женченко Віктор. У номінації «Фотопост» серед школярів перемогу отримав Коваль Максим, а серед студентів – Лакіза Анна. У номінації «Мікропост» перемогла Шпірко Карина. Перше місце у спеціальній номінації «Моя Українська» посіла Садурська Єлизавета. У номінації «Щоденник» серед школярів перше місце отримала Третяк Марія, а серед студентів перше місце розділили Діденко Анастасія та Онищенко Оксана. У номінації від спонсора Kraina UA перемогла та отримала сертифікат на подорож Україною Повар Анна.

 

Висловлюємо подяку спонсорам, які підтримали фестиваль: типографії «Вольф», видавництвам «Balance Business Book» та «Зелений пес», Сomedy-проекту «Stand Up Community Kiev», туроператору «KrainaUA», кінотеатрам «Ліра» та «Boomer».

 

Завантажити список переможців

 

SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog
SmartBlog

Інститут у соціальних мережах