Лекція "В очікуванні української fashion-книги"

fabook1У середу 23 листопада викладачі і студенти кафедри видавничої справи Інституту журналістики відвідали незвичайну лекцію "В очікуванні української fashion-книги". Лектор - Валентина Клименко, журналіст, мистецтвознавець, арт-менеджер, автор у Vogue, Elle, Українська правда, lb.ua та інших виданнях.

 

Щоб пояснити ситуацію з випуском таких видань в Україні, пані Валентина провела цілий екскурс в історію моди, розвиток модельного бізнесу в Європі, становище фешн-індустрії у світі. Оскільки лектор кваліфікований журналіст та мистецтвознавець, кожне речення наповнювалось сенсом і глибиною.

 

Зустріч пройшла легко, інформативно та корисно. Усі залишилися задоволеними від спілкування. А студенти тепер ще й знають купу вражаючих фактів про моду та фешн-книгу.

 

Знання, отримані на лекції, надихнуть на створення власних видавничих проектів, пов'язаних із модою, мистецькою тематикою у ЗМІ, і можливо це будуть не лише книги про моду, а й інші візуальні книги, артбуки чи будь-які інші видання, але зроблені з натхненням і красиво.

Бровченко Анна,

студентка групи ВСРб-1-15-4.0д

FashionBook
FashionBook
FashionBook
FashionBook
FashionBook
FashionBook
FashionBook
FashionBook

 

 

Інститут у соціальних мережах