Викладачі та студенти коледжу в Інституті журналістики

visit1У четвер, 2 березня 2017 року, до Інституту журналістики завітали викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології і студенти IV курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Університетського коледжу.


Метою візиту випускників коледжу стало ознайомлення з навчальними програмами підготовки фахівців-журналістів і з матеріально-технічною базою Інституту журналістики, а головне – пошук нових друзів.


Викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Груздьова Олена Вікторівна, Ус Тетяна Іванівна й Розінкевич Наталія Василівна зустрілися із директором Інституту журналістики Горбенко Галиною Василівною, взяли участь у засіданні кафедри видавничої справи, де обговорили питання наступності професійної підготовки студентів за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».


Студенти мали змогу не тільки теоретично дізнатися про освітні програми підготовки фахівців в інституті журналістики, а й побачити, в яких умовах відбувається практичне навчання. На базі навчально-виробничого комплексу «АстудіЯ» гості змогли ознайомитися з найсучаснішим HD-обладнанням апаратної прямого ефіру, радіостудії, телевізійної студії зі знімальним майданчиком та мультимедійного класу, в якому навчаються студенти.


Після завершення екскурсійної частини майбутні студенти університету зустрілися із представниками кафедр Інституту журналістики, які розповіли про переваги навчання за кожною освітньою програмою. Про цікаве студентське життя студентів-видавців розповіли старшокурсниці університету, які запевнили, що кожного раді прийняти у свою студентську родину.


Зустріч була позитивною, інформативною й корисною для студентів коледжу. Сподіваємося, що вони продовжать навчання в Університеті Грінченка

Сидорук Катерина

 

Інститут у соціальних мережах