На презентації книги «Крихітні історії»

ki04Студенти IV курсу відвідали презентацію книги «Крихітні історії», яка відбулася 28 березня 2017 року у скляній залі Національного музею Т. Г. Шевченка.

 

«Крихітні історії» – це збірка коротких оповідань, в якій українці діляться з дітьми-переселенцями особистим досвідом подолання складних обставин, з якими зіткнулися у дитинстві. Книга вийшла у рамках масштабної кампанії «Ти серед своїх», яку Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) проводив спільно з медіа-групою StarLightMedia та кінокомпанією FILM.UA Group, щоби допомогти дітям-переселенцям, які внаслідок війни на сході країни змушені були залишити рідні домівки, адаптуватися на новому місці та інтегруватися у нових громадах.


Створенням книжки займалося видавництво «Основи», директором якого є Дана Павличко. Ілюстрації до книги виконала Анна Сарвіра, українська художниця, яка увійшла до складу 75 ілюстраторів з 18 країн світу, які виставлятимуть свої роботи на Болонському книжковому ярмарку.


Під час презентації відбулись читання «крихітних історій» від зіркових гостей і журі конкурсу, а також майстер-клас від Анни Сарвіри для дітей-переселенців. Улюблені історії з книги читали представник ЮНІСЕФ в Україні Руді Лухман, представник медіагрупи StarLightMedia Тетяна Казанжи, відомий телеведучий Олександр Педан, видавець книги Дана Павличко та її ілюстратор Анна Сарвіра.


Студенти були приємно вражені сонячною атмосфера скляної зали Національного музею, теплом і привітністю маленьких учасників, професіоналізмом організаторів заходу.

Олександра Стальницька

 

Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії
Крихітні історії

Інститут у соціальних мережах