Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді!!!

image-328-30 березня 2017 року в Українській академії друкарства (м. Львів) відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади та ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Видавнича справа та редагування».
 
Студенти Інститут Журналістики гідно захистили власні наукові роботи та виявили високі знання з видавничої справи та редагування на олімпіаді.

 

Дипломом ІІ ступеня була нагороджена магістрант І курсу Інституту журналістики Захарчук Олеся за роботу «Крос-медійний проект як нова форма інтернет-маркетингу у видавничій справі». Сидорук Катерина, студентка ІІІ курсу Інституту журналістики, отримала особливу відзнаку за роботу «Концепція редакційної підготовки сучасного детективного роману». Науковий керівник студенток – Масімова Лариса Гагіківна, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри видавничої справи.

 

Наші студенти-учасники студентської олімпіади також показали гарний результат. Визначну перемогу здобула студентка ІV курсу напряму підготовки «Видавнича справа та редагування» Інституту журналістики Дутчак Ілона, яка посіла ІІ-ге місце.

 

Бажаємо нашим учасникам плідної наукової діяльності та нових перемог!

Інститут у соціальних мережах