Призери фестивалю Book Fashion - 2017

bf07Щиро вітаємо призерів фестивалю BookFashion - 2017! Сподіваємося, що всіх цьогорічних учасників фестивалю чекають все нові й нові перемоги у майбутньому!

 

BookFashion2017
BookFashion2017
BookFashion2017
BookFashion2017
BookFashion2017
BookFashion2017
BookFashion2017
BookFashion2017
bf05
bf05
bf06
bf06
bf07
bf07
bf08
bf08
bf09
bf09

 

 

Гран-прі

Садурська Анастасія, Садурська Єлизавета, Львов Олег

(Романівська гімназія, смт. Романів, Житомирська обл.
Київський університет ім. Б. Грінченка, Київ) {gitube vid:=

 

Ігровий буктрейлер (міні-фільм за книгою)

Студенти

І

Гладаревська Анна; Абросімова Єлизавета

(Київський університет імені Бориса Грінченка;

Київський національний університет культури і мистецтв)

.be">{gitube vid:=QEKwyfQpdvE&feature=youtu.be

ІІ

Щербина Анжеліка (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)

{gitube vid:=HB6dJEdFAZg

ІІІ

Тимінський Максим (Камя'нець-Подільський Національний Університет ім. Івана Огієнка)

 

Драч Альона

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

Школярі

І

Ткаченко Анастасія (Краматорська Загальноосвітня школа I-III ступенів №8, 11-А)

https://youtu.be/AHHD_RUcSFE

 

ІІ

Масенко Ярослав (Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області)

https://youtu.be/AUT6r4WYLbs

 

ІІІ

Олійник Ірина(Кам’янський медичний коледж

сестринська справа, 1 курс)

https://youtu.be/CyQwxzjzwTw

 

Клипун Олександра (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса)

https://youtu.be/ZYjG0OZA0go

 

 

Спеціальна відзнака від

Київської спілки художників книги

І

Дячук Валерія, Просяник Карина, Пшенична Анна, Ружанська Анастасія (Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/iynZdmLbS4o

 

ІІ

Кірюшина Аліна, Руденко Ганна

(Київський Університет імені Бориса Грінченка)

 

Драч Альона(Київський університет імені Бориса Грінченка)

 

ІІІ

Чепурнова Яна, Стецюк Єлизавета-Анна, Римаренко Поліна (Київський університет імені Бориса Грінченка)

Венгерчук Анастасія, Максимов Леонід

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

Душебо Єлизавета, Фадєєва Євгенія, Сумінова Наталія

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/J_8YWfk-g9k

 

 

Трейлер до «розумної» книги

І

Шапоренко Анастасія (Ліцей «Наукова зміна», 11 клас)

 

ІІ

Кобилинська Анастасія,Кучина Галина

(Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/emJ9Ch__BDI

 

ІІІ

Ткаченко Катерина (Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка)

https://youtu.be/3X3sZ77Tc7E

 

Лідер переглядів

Карпета Світлана (Київський університет імені Бориса Грінченка)

 

 

Анімаційний буктрейлер

І

Тимошенко Аліса, Мостовий Максим (Берестівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради Сумської області., 6 клас)

 

ІІ

Ліхідченко Дмитро (Бердичівський педагогічний коледж, Соціальна педагогіка ІІІ курс)

 

Трунова Вікторія, Куйко Юлія (Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів №9)

.be">{gitube vid:=a0HPmNYEx08&feature=youtu.be

 

ІІІ

Такун Ольга, Якобчук Катерина, Кухтик Марина (Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://vk.com/video?z=video116845775_456239088%2Fpl_cat_updates

Білоконь Діана, Глінська Богдана, Маліневська Євгенія

(Київський університету імені Бориса Грінченка, Київський університет імені Тараса Шевченка)

 

Трейлер до шкільної програми

СТУДЕНТИ

І

Кузнецова Діана, Вірська Марина, Танасієнко Аліна

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://youtu.be/_vEq5t75KeU

ІІ

Денищик Дмитро, Конончук Дмитро, Мельник Катерина

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

https://youtu.be/Ixo76QsPqdU

 

ІІІ

Кіон Катерина, Міщенко Антон, Дмитренко Олеся, Горєтая Дар’я (Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

м. Лисичанськ, Луганська обл.)

https://youtu.be/sh8ZjAwb6Mg

Бєлоглазова Поліна, Костюк Назар, Полуянова Анастасія

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

 

 

ШКОЛЯРІ

І

Черненький Тимофій (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса)

https://youtu.be/4rAz3IEEp3w

ІІ

Брюховецька Дар`я, Голопьорова Владлена (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка)

.be">{gitube vid:=Q7HTBUHOEUQ&feature=youtu.be

Магрело Анастасія (Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 )

https://youtu.be/Yc0TLUMqLZw

 

ІІІ

Цибата Яна (Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2 Глухівської міської ради Сумської області)

Михайленко Інна, Комісарова Анастасія, Додуляк Світлана Володимирівна (КЗ «Нікольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 імені Якименка А.Д. Нікольської районної ради Донецької області» опорна школа

11 клас)

 

 

Трейлер до дитячої книги

 

І

Лімонова Вероніка, Загребельний Владислав (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського)

ІІ

Бречко Анастасія, Корольова Лоліта

(Київський університет ім. Бориса Грінченка)

 

Ловчук Анна

ІІІ

Катола Олена (Київський університет ім. Бориса Грінченка)

 

Богуславська Валерія

 

Презентаційний буктрейлер

 

І

Емма Єлизавета (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса)

https://youtu.be/zZqFaRsKy4E

ІІ

Синусик Альона (Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№8 Вінницької міської ради»)

Ткаченко Аліна (Школа І-ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса м. Києва Шевченківського району)

https://youtu.be/uNrJ9Nthwp4

ІІІ

Галащук Іванна (Сарненський районний ліцей «Лідер»)

.be">{gitube vid:=Sk2w4aiSbL8&feature=youtu.be

Гребенець Ірина, Ягодка Аліна (Спеціалізована школа № 16;Школа №29, Оболонського району м. Києва)

 

 

Проморолик до сучасного видавництва

 

І

Сладка Анастасія, Тертична Анастасія, Шита Олена, Павлів Катерина, Канівець Юлія (Київський університет імені Бориса Грінченка)

https://vk.com/video30491667_456239122

https://vk.com/video30491667_456239124

https://vk.com/video30491667_456239123

 

 

Інститут у соціальних мережах