6 червня - День журналіста

dzd02Починається червень, і всім студентам-грінченківцям говоримо про іспити, курсові роботи та дипломні проекти. Та не тільки про це! Пригадаємо і деякі події, що відбулися наприкінці травня і в яких наші студенти брали безпосередню участь.

 

18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У Києві в Національній опері відбувся концерт-реквієм, на якому Президент України Петро Порошенко назвав ці трагічні факти історії ганебною операцією тоталітарного режиму та наголосив, що такі злочини не мають строку давності. Пригадав і 2014 рік у Криму, сказавши, що право кримських татар жити на рідній землі - священне. Студенти-грінченківці, які були присутні на цьому заході, почули правду про те, що відбувалось у далекому 1944 році, побачили завдяки документальному фільму болюче минуле на власні очі та вшанували пам'ять загиблих.

 

25 травня Університет Грінченка спільно з Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією провів Благодійний бал, усі зібрані кошти з якого направили на підтримку нашим студентам з особливими потребами. «Другокурсник Інституту людини Сергій та третьокурсниця Настя з Інституту філології не просили нас ні про що, але ми знаємо, що їм потрібна допомога», – сказав, відкриваючи бал, Олексій Борисович Жильцов, проректор університету з науково-методичної та виховної роботи і голова університетського Благодійного фонду сприяння розвитку освіти.

 

26 травня на Співочому полі в Києві відбувся національно-патріотичний благодійний фестиваль «Віночок миру і добра». Його учасниками стали представники різних регіонів України. Як зазначають організатори, сенс фестивалю полягає в укріпленні миру між народами, популяризації національної та історико-культурної спадщини, давніх українських традицій. Участь у фестивалі взяла й студентка спеціалізації "Видавнича справа та редагування" Київського університету імені Бориса Грінченка Ярослава Куліш. Варто пам'ятати й поважати справжні українські традиції.

 

Звичайно, в Університеті Грінченка і у червні очікуються різні події, зокрема, кафедра видавничої справи спільно з іншими кафедрами до Дня захисту дітей 1 червня ініціювала і провела зустріч із дитячою письменницею Ніною Вернигорою та перекладачем літературних творів Ланою Вернигорою, а вже 6 червня в Інституті журналістики буде відзначатися День журналіста України, проте нагадуємо, шановні студенти, що сесія - у пріоритеті. Тому бажаємо вам успіхів і натхнення!

Олександра Кравчук,
Марина Слободянюк,
Анастасія Чередніченко

День журналіста 2017
День журналіста 2017
День журналіста 2017
День журналіста 2017
День журналіста 2017
День журналіста 2017
День журналіста 2017
День журналіста 2017

Інститут у соціальних мережах