Тетяна та Юрій Логуші: перша лекція для студентів-видавців

logushi02В Інституті журналістики Університету Грінченка вже стало доброю традицією новий навчальний рік для студентів-першокурсників розпочинати з гостьової лекції, яку читають визначні люди, які зробили вагомий внесок у розвиток галузі чи досягли значних успіхів у житті і мають чим поділитися зі студентами на початку їхнього студентського життя.

1 вересня 2017 року таку лекцію для студентів 1 курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування» провели засновники Міжнародного конкурсу «Коронація слова» Тетяна та Юрій Логуші.

 

В Україні Юрій і Тетяна Логуші відомі як співзасновники соціальних проектів: «Коронація слова», «Карнавалія», «Золоті письменники України». Юрій Омелянович Логуш – відомий науковець-економіст, топ-менеджер, меценат, громадський діяч, що має великий досвід наукової та викладацької діяльності й консалтингу у США та Україні. Закінчивши університет у США і здобувши ступінь доктора економіки (з економетрики і математичної економіки), працював професором в університетах Нью-Йорка та інших міст. Протягом 1975–1992 років викладав, працював деканом, продеканом, директором Інституту міжнародного бізнесу. За цей час навчав близько 10 тис. студентів, але, зо словами пана Юрія, не приносило втіху те, що він працював на чужу націю. Це стало поштовхом до приїзду в Україну.

 

Отож першовереснева зустріч зі студентами-першокурсниками для пана Логуша теж стала приємною й хвилюючою подією. А для самих студентів такий захід – це теж важливий життєвий досвід. «Для мене та моїх одногрупників, – ділиться враженнями студентка Катерина Верт, – ця чудова, надзвичайно щира та цілеспрямована подружня пара — своєрідна мотивація, те, до чого потрібно було б прагнути. Юрій Логуш – людина-титан, що пройшла «крізь терни до зірок», його дружина Тетяна – жінка, яка, я впевнена, ніколи не втратить ані своєї краси, ані цих добрих та ніжних посмішок, ані жвавості й любові до книги». Наприкінці розмови з Логушами було багато оплесків, слів вдячності, запитань про літературний конкурс, пропозицій співпраці.

 

«У житті можна багато чого досягти, але для цього потрібно багато працювати. Легко не буде, але наполеглива праця і любов до України можуть привести до успіху кожного», – ділиться життєвою мудрістю зі студентами Юрій Логуш. Студентам сподобався формат першої лекції, бо «починаються дуже цікаві роки навчання, а це – найкращий старт з можливих», – написала студентка Катерина Верт. І далі: «Дивовижно: замість звичайної «лінійки», а потім звичайних лекцій, Університет Грінченка пропонує цікаві нові знайомства та історії вже на початку навчання. Через це відчуваєш, що потрапив у те місце, де тебе чекають найкращі роки в твоєму житті».

 

Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017
Перша лекція - 2017

Інститут у соціальних мережах