Зустріч із Олександром Васильовичем Афоніним

afonin10201723 жовтня у приміщенні Київського університету Бориса Грінченка за ініціативи кафедри видавничої справи Інституту журналістики відбулася зустріч студентів-видавців з президентом Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК), поетом, письменником Олександром Васильовичем Афоніним.


Історія становлення українського видавничого ринку - від буремних 90-х років минулого століття до бурхливого сьогодення - почута  від активного учасника подій та впливового агента змін. Найсвіжіша інформація, цікаві подробиці, а у фіналі зустрічі й поетичне слово від президента УАВК - чудовий початок робочого тижня.

 

Студентські запитання спікеру  стосувалися насамперед перспектив галузі та практичних кроків у розвитку сучасних технологій в українському книговиданні. Той факт, що після закінчення зустрічі студенти бажали продовжити спілкування, яскраво свідчить про актуальність подібної комунікації між студентами та вже досвідченими діячами видавничої галузі.

 

Олександр Афонін пообіцяв, що взаємодія УАВК зі студентами-видавцями Університету Грінченка відбуватиметься і надалі. То ж чекатимемо наступних зустрічей.

Інститут у соціальних мережах