На підприємстві «Мега-Поліграф»

MePo20171 листопада 2017 року студенти першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка разом з викладачем Вернигорою Н. М. відвідали підприємство «Мега-Поліграф», де провели виїзне заняття з «Основ видавничої справи і редагування».

 

Нас радо зустріли працівники підприємства, які провели: спочатку – інструктаж з техніки безпеки, а потім – надзвичайно цікаву і корисну екскурсію виробничими цехами.

 

Поліграфія заснована в 2002 р., і є частиною видавничої групи «Мега-прес». На сьогоднішній день газетна друкарня «Мега-Поліграф» – одна з найпотужніших в Україні, яка надає широкий спектр видавничо-поліграфічних послуг найвищої якості (понад 6 млн відбитків газет в день). Провідні видавництва і редакції найвідоміших газет країни та рекламні агентства – постійні клієнти друкарні (тут друкують газети «Факти», «Газета по-українськи», «Голос України», «Урядовий кур'єр», «Телегід», «Магістраль» та інші).


Надзвичайно цікаво було побачити як друкується газета: від установки паперу до фальцювання вже готової продукції. Нам дозволили власноруч здійснити контроль віддрукованих аркушів та обговорити причини браку під час кольоровідтворення відбитків.


Нашу увагу (як майбутніх фахівців) привернуло й те, що «Мега-поліграф» використовує якісне і дороге друкарське обладнання, дбає про якісні папір і фарбу.


Приємним і корисним став подарунок від працівників друкарського цеху (кожен отримав по щойно надрукованому свіжому номеру газети!). Цей подарунок ще неодноразово знадобиться нам на семінарах з основ видавничої справи та на практичних заняттях з дизайну і верстки.


Ми, як майбутні видавці та редактори, отримали цікавий досвід і натхнення на сумлінне навчання, щоб у майбутньому також мати змогу друкувати власні газети, журнали і книги на високому фаховому рівні.


Від щирого серця хочеться подякувати людям, які займаються надзвичайно важкою, але доволі цікавою справою. Вдячність висловлюємо нашому екскурсоводу, інженеру, майстру виробничого цеху Ігорю Валерійовичу, а також організатору нашої екскурсії по виробництву Ларисі Олександрівні Радченко.

Анна Грохольська

 

Інститут у соціальних мережах