Book fashion - 2018: попередній перегляд буктрейлерів і промороликів

200418bf17 квітня 2018 року відбувся відкритий попередній перегляд робіт, що надійшли на IV Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів і промороликів «Book fashion», який організовує кафедра видавничої справи Інституту журналістики. Конкурс проводиться вже вчетверте серед студентів та школярів з метою популяризації читання та привернення уваги молоді до новинок книжкового ринку.

 

Цьогоріч на конкурс надійшло близько 150 робіт з усіх куточків України. Географія учасників вражає! Це не лише столиця країни – м. Київ, а й і обласні центри: м. Вінниця, м. Дніпро, м. Донецьк, м. Запоріжжя, м. Київ, м. Кропивницький, м. Луцьк, м. Одеса, м. Суми, м. Херсон, і міста України – м. Бердичів Житомирської обл.; м. Виноградів Закарпатської області; м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, м. Мелітополь Запорізької області, м. Нікополь Дніпропетровської області, м. Нова Каховка Херсонської області, с. Новогригорівка Дніпропетровської області, м. Новомосковськ Дніпропетровської області, м. Пісочин Харківської області, м. Хорол Полтавської області, м. Сарни Рівненської області, с. Тарасівська Київської області, смт. Васильківка Дніпропетровської області, смт. Козелець Чернігівської області, смт. Летичів Хмельницької обл., смт. Межова Дніпропетровської області.

 

Особливо приємно, що фестиваль здобув багато прихильників зі сходу України, особливо з Донецької області: м. Вугледарськ, м. Костянтинівка, м. Краматорськ, м. Курахове Мар'їнського району, м. Лиман, м. Маріуполь, м. Мирноград, м. Родинське, м. Покровськ, м. Часів Яр, Бахмутського району, с. Дмитро-Дар'ївка Олександрівського району, с. Торське Костянтинівського району, смт. Новодонецьке (Добропілля).

 

У конкурсі взяли участь як студенти вищих навчальних закладів, так і школярі. Буктрейлери створювалися як окремими особами, так і невеликими групами й цілими класами! Переможців визначено у трьох головних номінаціях: ігровий буктрейлер; презентаційний буктрейлер; анімаційний буктрейлер, а також за спеціальними номінаціями: трейлер до дитячої книги, до «розумної» книги, трейлер до книги у жанрі фантастики і фентезі, лідер переглядів у YouTube, трейлер до книги переможця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» і гран-прі фестивалю.

 

Члени журі, яке складалося з дирекції Інституту журналістики, викладачів кафедри видавничої справи та студентів-організаторів фестивалю, які навчаються за спеціальністю «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування», зауважили, що вибір переможців було дуже складно зробити, бо буктрейлери надзвичайно креативні, оригінальні, новаторські, а їхні творці – люди, які люблять книги. Водночас, члени журі запевнили, що перемогу отримали кращі з кращих, а їх роботи гідні показу на найавторитетніших кінозаходах світу!

 

Усіх учасників чекаємо на Урочистій церемонії нагородження переможців ІV Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «BOOKFASHION – 2018», який відбудеться о 12 год. 21 квітня за адресою: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13 б.

Інститут у соціальних мережах