Марина Курапцева в Інституті журналістики

zu27041827 квітня 2018 року студенти-видавці першого курсу Інституту журналістики Кафедри видавничої справи Університету Грінченка мали чудову нагоду - поспілкуватися з цікавою людиною, дізнатися певні професійні секрети та відчути і зрозуміти те, про що вони на мирній київській землі, напевно, ніколи й не думали. Журналістка, поетка, письменниця Марина Курапцева була спікером цієї цікавої зустрічі.

 

А після зустрічі Марина залишилася багатьом студентам другом.

 

Пані Марина після зустрічі написала у себе на ФБсторінці: «Сьогодні говорити про Донбас, про війну на сході України, про Донецький та Луганський Євромайдани було легше, ніж зазвичай. По-перше, говорила з професійної точки зору. По-друге, допомогли студенти. На такий щирий відгук, на таку зацікавленість я навіть не сподівалася...

 

Фактчекінг, медіаграмотність, верифікація даних, пропаганда, російська агресія, гуманітарна катастрофа на сході України... про все це намагалася розповідати, вживаючи приклади з життя, бо зрештою тільки воно може чомусь навчити; це сторінки новітньої історії України, яку сьогодні ми пишемо разом. Я намагалася донести, що реальна журналістська робота матиме тільки декілька спільних рис із теорією. Намагалася попросити зберегти в собі людяність, чесність та принциповість.»

Інститут у соціальних мережах