Секція Ради роботодавців

verba 1Верба Тетяна Михайлівна –  директора з розвитку видавництва «Баланс Бізнес Букс».

Випускниця Української академії друкарства, 1989 рік, де здобула кваліфікацію «Книгознавець, організатор книжкової торгівлі».

Одразу після інституту з 1989 року працювала товарознавцем на базі Укркнига у Львові та старшим продавцем у магазині «Книги» м. Дніпропетровськ.

З 2001 і донині працює у видавництві «Баланс Бізнес Букс» (м. Дніпропетровськ/Київ), де пройшла шлях від редактора до директора з розвитку.

У 2004-2008 рр. працювала директором стаціонарного магазину «Бізнес Книга» м. Київ, а у 2004-2016 рр. – директор та власник Інтернет-магазину «Бізнес Книга» (http://www.business-kniga.com.ua/katalog/).

Автор книги «Видавничий бізнес із середини». (Верба Т.М. Издательский бизнес изнутри. От рукописи к ... и продвижению. – Днепропетровск: Баланс Бизнес Букс, 2015. 208 с.)

Тетяна Верба – керівник від бази практики студентів спеціальності «Журналістика» (освітньої програми «Видавнича справа та редагування»).  На базі практики впроваджує творчий підхід до практики: проводяться лекції, майстер-класи, тренінги від провідних фахівців видавництва: менеджерів, дизайнерів, редакторів, а саме: «Структура успішного видавництва» від директора з розвитку видавництва, «Основи верстки книги та дизайнерського оформлення обкладинки» від арт-директор видавництва, «Як правильно влаштуватись на роботу: написати резюме, відповідати на запитання, пройти тести тощо» від керівник HR-департаменту холдингу БДО, куди входить видавництво. У видавництві «Баланс Бізнес Букс» розроблена і втілена в життя програма творчих завдань, відповідальних доручень для практикантів. Студенти отримують великий досвід роботи за фахом, позитивні відгуки і рекомендації щодо працевлаштування.

                              verba 2 verba 3

Член екзаменаційної комісії в Університеті Грінченка та Університетському коледжі (представник роботодавця), найкращі дипломні проекти студентів пропонувала інвесторам видавництва до впровадження. Замовник дипломних проектів студентів-бакалаврів Університету Грінченка.

Спонсор Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів і промороликів «Book Fashion», зокрема номінації «Найкращий буктрейлер ділової літератури».

2 1

krasucka 1Ірина Володимирівна Красуцька — українська освітянка й редакторка.

Здобула вищу освіту на факультеті журналістики Київського державного університету ім. Т. Шевченка (1982–1987).

Пройшла шлях від коректора до головного редактора видавництва.

З 1987 по 1998 роки працювала коректором, літературним редактором, відповідальним секретарем у науково-методичних журналах «Русский язык и литература в средних учебных заведениях УССР», «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України», «Відродження. Історія, мови і літератури народів України», «Педагогіка толерантності», «Техне майєвтика», «Вікно в світ».

1999–2011 роки — заступник головного редактора науково-методичного і літературного журналу «Українська мова й література в середніх школах, ліцеях та гімназіях».

2012–2015 роки — заступник головного редактора Видавничого Дому «Освіта».

З 2015 року — головний редактор Українського освітянського видавничого центру «Оріон».

Публікувалася у газетах «Освіта України», «Республіка», «День», «Культура і життя», «Сільська школа» та інших.

Член Національної спілки журналістів України. Відмінник освіти України.

Нагороджена заохочувальною відзнакою Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський».

Лауреат Міжнародної літературної премії імені М. В. Гоголя «Тріумф».

                                          krasucka 2 krasucka 3

Розробниця концепції і редакторка десятків підручників і посібників, переможців Всеукраїнських конкурсів проєктів підручників, за якими здобувають освіту сотні тисяч школярів України. Співзасновниця Всеукраїнського фестивалю педагогічної майстерності «Мій особистісно зорієнтований урок».

Протягом багатьох років членкиня журі Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Об’єднаємося, брати мої…».

Співавторка підручника «Українська мова та читання» для 4 класу Нової української школи.

Коло інтересів: мистецтво, проблеми читання, педагогіка, психологія стосунків у колективі, історія архітектури України.

2 1

dobrovolska 1Добровольська Антоніна Володимирівна – випускниця Київського університету імені Тараса Шевченка.

Директор видавничої компанії ДП «Експрес-об’ява», головний редактор однойменної газети, історія якою розпочалася далекого 1991 року.  Бренд "Експрес-об'ява" визначався кращим брендом України у номінації кращих медіа компаній у 1999 році.  У 2001 році газета "Експрес-об'ява" визнана кращою рекламно-інформаційною газетою України і нагороджена Золотим пером. Рейтинг популярності газети "Експрес-об'ява" за підсумками різних медіа-експертних компаній --  завжди в п’ятірці кращих щоденних видань країни.

Членкиня редакційної ради Української видавничо-поліграфічної компанії «ЕксОб». 

В компанії з 1994 року. Пройшла шлях від керівника рекламної агенції, відповідального секретаря - до директора видавництва.

З 1996 року - член ради редакторів Співдружності рекламно-інформаційних видань України. ДП "Експрес-об'ява" є структуроутворюючим підприємством Співдружності рекламно-інформаційних видань України.

Протягом 2012–2016 рр. - відповідальний редактор серії книжок «Зірки української журналістики».

Редактор регіональних видань газет - «Експрес-об’ява. Правобережжя», «Експрес-об’ява. Харків», «Інтерес». Житомир»; журналів – «Поєдинок», «Авто-експрес», «Репетитор».

                            dobrovolska 2 dobrovolska 3

Редактор-координатор міжнародного видавничого проєкту «Наукові розвідки ХХІ століття», до якого залучені ГО «Національна академія наук вищої освіти України» та видавництво Сполучених Штатів Америки «GS Publishing Services».

Протягом багатьох років видавництво є базою практики студентів кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, де здобувачі освіти мають можливість долучитися до медійних та книговидавничих проектів, опанувати навички рекламної діяльності. 

Інститут у соціальних мережах