o.osmolovska@kubg.edu.ua
вул. М. Тимошенка 13-Б, каб. 110

Осмоловська Олена Анатоліївна

Доцент, координатор з соціально-гуманітарної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат історичних наук

Освіта:

Закінчила Український інститут міжнародних відносин.
Навчалась в апірантурі Київського Національного Університету ім. Т.Шевченка
Захистила кандидатську дисертацію. Спеціальність - всесвітня історія. Кандидат історичних наук.

Професійний і науковий інтерес

Виданя інклюзивної літератури, дитяче книговидання, культурна дипломатія, поезія

Інше

Організаторка та координаторка таких проектів:

•       Соціально-гуманітарний проект «Створення єдиної бази інклюзивної літератури»
•       Всеукраїнський культурно-просвітницький проект «Інклюзивна література»
•       Благодійний інклюзивний фестиваль «Без обмежень», Київ, парк імені Тараса Шевченка
•       Благодійний культурний фестиваль «Мистецьке коло» в музеї Івана Гончара
•       Благодійний культурний фестиваль «Історичне коло» в Київському парку імені Тараса Шевченка
•       7 фестивалів «Книжковий ярмарок «Книгосад» в Київському парку імені Тараса Шевченка та мобільний «Книгосад» у м. Боярка
•       Чергові етапи Благодійної книжкової акції «Читай на здоров’я»
Авторка  дитячих книжок «Сказка о Золотой Капельке», «Стихотушки», «Здрасьте, это Я», «Квітті», «Сонце в озері твоєму». Публікації на порталах 3222.ua,  Promam, Ліга.Блоги та ін.
Переможниця конкурсу сценаріїв та сценарних ідей «СВОЄ КІНО» проекту "Дивись українське - твори своє майбутнє!"