Соціально-гуманітарна робота

План соціально-гуманітарної роботи кафедри на 2020-2021 н.р.

План соціально-гуманітарної роботи кафедри на 2019-2020 н.р.

__________________________________________________________

Презентуємо студентський проект "Київ - Всесвітня книжкова столиця" (керівник - доцент кафедри видавничої справи О.А.Осмоловська):

1) Департамент суспільних комунікацій підтримає ініціативу студентів Київського університету імені Бориса Грінченка «Київ – Всесвітня книжкова столиця-2020»

__________________________________________________________

osmi2017Ось які наші першокурсники!

Майбутні видавці яскраво заявили про себе у Фестивалі першокурсників «Ось ми які!», який вже став чудовою традицією в нашому Університеті.

Першокурсники демонструють свої таланти у хореографічних постановках, вокальних номерах, гумористичних виступах.

Група видавців поставилася до підготовки максимально відповідально, у чому велика заслуга студентів-координаторів. Глядачі у такій святковій атмосфері отримали заряд бадьорості та гарний настрій!