Міжнародна сертифікатна програма "КОМУНІКАЦІЙНА БЕЗПЕКА"

 

4 лютого стартує чергова Міжнародна сертифікатна програма "КОМУНІКАЦІЙНА БЕЗПЕКА", яку ми щороку проводимо в Київському університеті імені Бориса Грінченка. 
Програма цього року вийшла унікальною. По набору тренерів і тем, які увійшли до програми, вона перетворилася на свого роду курси інформаційно-комунікаційної самооборони.

16298716 636541076537603 1697555814388470892 n

В цьому році ми будемо вчити наших слухачів розпізнавати, ідентифікувати і захищатися від інформаційних атак, психологічних маніпуляцій на ПЕРСОНАЛЬНОМУ, КОРПОРАТИВНОМУ і ДЕРЖАВНОМУ рівнях. 
У нинішніх умовах такі знання для громадян України - крайня необхідність!!!!!!!!!!

Нашими партнерами в цьому році є Військовий інститут КНУ ім. Т.Шевченка (Олександр Клубань), Міністрество оборони України (Oxana Gavrilyuk і Yana Kholodnaya), Збройні сили України (Богдан Сеник), "Українська асоціація Ніпон-Кемпо" (Володимир Табаков) і цілий ряд інших вітчизняних і закордонних організацій. Ми як і в минулому році залучаємо до співпраці Віктор Верцнер (Victor Vertsner) (Ізраїль), Rafal Covalchik (Польща), до нас приєднується Христо Кафтанджиев (Болгарія) і ще цілий ряд профільних фахівців.

РОДЗИНКОЮ нашого курсу стане МАЙСТЕР-КЛАС по формуванню навичок ДІЇ в КРИТИЧНИХ СИТУАЦІЯХ - в умовах полону, попадання в заручники, виживання в зоні бойових дій та інших не менш неприємних випадків.

Група слухачів вже практично сформована. Обійшлися без реклами Місця в групі розійшлися виключно серед знайомих і партнерів.

МИ НЕ ВЧИМО НАПАДАТИ, МИ ВЧИМО ЗАХИЩАТИСЯ! 
ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ - ПРЯМИЙ ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ!

 

Інститут у соціальних мережах