Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут журналістики шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Вручення Галині Горбенко почесного звання Заслуженого працівника освіти України від Віталія Кличка

Вручення Галині Горбенко високої державної нагороди

7 грудня 2021 року київський міський голова Віталій Кличко вручив високу державну нагороду Галині Горбенко, доценту кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, директору Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Відповідно до Указу Президента України №496/2021 про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти Галині Горбенко було присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України”.
Колектив кафедри щиро вітає Галину Василівну та бажає сил, натхнення й нових успіхів!

Gorbenko nagoroda